تحقیق در مورد تجزيه و تحليل 65 ص

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت ) تعداد صفحه : 65 صفحه قسمتی از متن .doc : تجزيه و تحليل امكانپذيرتحقیق در مورد تجزيه و تحليل 65 ص |1633110|arshad100|تحقیق در مورد تجزیه و تحلیل 65 ص ,تجزیه و تحلیل 65 ص,دانلود تحقیق در مورد تجزیه و تحلیل 65 ص ,تجزیه,و,تحلیل,65,ص
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان تحقیق در مورد تجزيه و تحليل 65 ص هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل : .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 65 صفحه

قسمتی از متن .doc :

تجزيه و تحليل امكان‌پذير و طرح پيشنهادي سيستم:

فصل بازنگري و اهداف:

سيستمهاي خوب از طريق راه حلهاي جايگزين ارزيابي شده قبل از پيشنهاد تغييرات مورد تجزيه و تحليل قرار مي‌گيرند. در اين فصل شما مي‌توانيد ياد بگيريد كه چگونه اين جايگزينها را مورد تجزيه و تحليل قرار داده و بر اساس 4 شرط ممكن آنها را مستندسازي نماييد. عملي، تكنيكي، برنامه‌ريزي و زمانبندي و اقتصادي شما همچنين ياد مي‌گيريد كه چگونه يك سيستم پيشنهادي به شكل گزارش نوشته شده و يا يك مورد ارائه شده شكل گرفته بسازيد شما خواهيد دانست كه شما امكان تجزيه و تحليل را و مهارتهاي پيشنهادي را فهميده و درك مي‌كنيد كه براي تجزيه و تحليل‌‌كنندگان سيستمها موردنياز مي‌باشد هنگاميكه شما مي‌توانيد:

خطوط آغازين امكان‌پذير در چرخة سيستم را شناسايي كنيد .

راه‌حلهاي جايگزين سیستم را شناسايي كنيد.

3ـ 4 نوع از موارد امكان‌پذير و شروط مرتبط با آنها را شناسايي كرده و توضيح دهيد.

4ـ آناليزهاي مختلف به صرفه از لحاظ هزينه را با استفاده از هزينه‌هاي با تنظيم زماني و سود ممكن اجرا نماييد.

5- گزارشات پيشنهادي سيستم مناسب را براي ملاقاتهاي رسمي مختلف بنويسيد.

6- براي يك مورد ارائه شونده به صاحبان سيستمها و كاربران آن نقشه‌ريزي مي‌كنيد.

شناسايي:

هنگاميكه تمام تجزيه و تحليلها در مورد پروژة سيستم خدمات اعضاي مراحل صوتي انجام شد، باب مارتين در مورد آن برانگيخته‌تر و تحريك شده‌تر بود. برنامه‌ريزي در باب شبيه به پريدن در داخل و شروع نموده به رمزگذاري سيستم اطلاعاتي مي‌باشد. اما سند را رئيس او به او راه‌حلهاي بسته‌بندي شدة تحقيقاتي در بازار را اعطا نمود كه گران بود. اما سپس تعدادي سند را براي هزينه‌هاي كار برنامه‌ريزي در خانه به كار انداخت.

باب فهميد كه راه‌حلهاي بسته‌بندي شده به طور مرتبط گران نبودند و مي‌توانند با سرعت هر چه تمامتر در يك مكان قرار گيرند. بايد برنامه‌ريزي براي انجام آن وجود داشته باشد بخاطر اينكه راه حلهاي بسته‌بندي شده نيازمند به سنتي شدن براي يافتن تمام نيازمنديها مي‌باشد.

تصميم نهايي در مورد اينكه كدام راه حل براي انتخاب بايد توسط كميتة راهنمايي انجام شود بايد اتخاذ شود كه سرپرستي پروژه بود. سند و موارد اجرائي را دو كميتة سرپرستي مطرح كرد كه در حال حاضر بسيار آگاه به بودجه‌بندي هستند.انها بايد تعداد را به دقت بررسي و موشكافي مي‌كردند و پروژه را فقط براي ادامه يافتن بهبود مي‌بخشيدند. اگر يك بازگشت ثابت به سرمايه را نشان مي‌داد باب داراي نقش و سهم كوچكي در ارائه پيشنهادات براي سيستم بوده. او تحقيق و مطالعه بر روي حقايق انجام داد براي اينكه اطمينان حاصل كند كه او براي هر گونه درخواست و سئوالي آمادگي دارد. او نمي‌خواست كه آن را از دست بدهد. او متعجب شد از اينكه در حال حاضر او خوشحال بود از اينكه دانشگاه او از او خواست كه در يك مكان تجاري حضور داشته باشد و موارد قانوني را ارائه كند.

تجزيه و تحليل امكان‌پذير و پيشنهاد سيستم:

در جهان مشاغل امروز به طور فزاينده‌اي مشاهده مي‌شود كه تجزيه و تحليل‌كنندگان بايد ياد بگيرند كه مانند مديران تجاري فكر كنند. كاربردهاي كامپيوتر در يك حركت ثبت شده در حال افزايش وسعت است. در حال حاضر مديران از سيستمهاي اطلاعاتي انتظار دارند كه مبالغي را براي آنها بپردازند. اطلاعات يك سرمايه‌گذاري مهم است كه بايد تنظيم شود. درست مانند بازار كه بايد يك محصول جديد را تنظيم نمايد و كارخانه بايد يك طرح يا تجهيزات جديد را تنظيم نمايد. تجزيه و تحليل‌كنندگان سيستمها براي كمك به پاسخ سئوالات مطرح شده فراخوانده شدند. آيا سرمايه‌اي براي خود آن پرداخت شد؟ آيا سرمايه‌گذاريهاي ديگري وجود دارند كه حتي بيشتر به هزينه‌هاي آن باز مي‌گردند؟

اين بخش در ارتباط با موارد منتشر شدة تجزيه و تحليلهاي امكان‌پذير براي آناليزكنندگان سيستمها و كاربران سيستمهاي اطلاعاتي مي‌باشد كه همچنين اهميت ارائة پيشنهادات به مديريت را به شكل پيشنهاد يك سيستم تأييد مي‌كند كه يك يك گزارش نوشته شدة قانوني يا ارائه شده به صورت زباني و شفاهي است تجزيه و تحليل امكان‌پذير براي فازهاي تجزيه و تحليل سيستمها مناسب است اما خصوصا براي فاز تجزيه و تحليل تصميم‌گيري مهم است. پيشنهاد سيستم ارائه دهندة موارد قابل تحويل و ارائه دهندة دانش تكنيكي، فرآوري و راه‌حلهاي انبوه مي‌باشد.

تجزيه و تحليل امكان‌پذير- دستيابي به كاربرد يك جنبش:

بگذاريد با يك تعريف قانوني از تجزيه و تحليل امكان‌پذير آغاز كنيم. امكان‌پذيري يك اندازه از چگونگي سود و يا عملكرد توسعة يك سيستم اطلاعاتي است كه بايد تبديل به يك سازمان شود. تجزيه و تحليل امكان‌پذير فرآيندي است كه با آن امكان‌پذيري اندازه‌گيري مي‌گردد.

امكان‌پذيري بايد از طريق چرخة زندگي اندازه‌گيري شود. در بخشهاي قبلي به آن دستيابي به حكم جنبش براي امكان‌پذيري مي‌گوييم. حدود و پيچيدگي يك پروژة امكان‌پذير ظاهرا مي‌تواند بعد از مشكلات ابتدايي و فرصتها تغيير كند كه كاملا مي‌تواند آناليز شود يا پس از اينكه سيستم طراحي گرديد. بنابراين پروژه‌اي كه در يك مكان (زمان خاصي) امكان‌پذير مي‌باشد میتواند براي زمان بعد از آن غير امكان‌پذير باشد.

شكل 1-10 نشان دهندة نقاط آغازين در طول فازهاي تجزيه و تحليل سيستمهاي چرخة زندگي ما مي‌باشد. نقاط آغازين توسط لوزيهاي قرمز رنگ ارائه مي‌شوند. لوزيهاي معرف ارزشهايي امكان‌پذير مجدد است و بررسي مديريت بايد متوقف شود يا از نقطة آغازين ديگري رشد كند علاوه بر همة منابعي كه صرف شده است.