پاورپوینت درباره نحوه مديريت و نگارش فرایندهای آموزشی

تعداد اسلاید:52 نوع فایل: power point (قابل ویرایش) لینک دانلود پایین صفحه فرآيند گروهي از وظيفههاي هم پيوند است كه با همديگر نتيجهاي را ايجاد ميكنند. •فرآيند مجموعهاي مشخص و مرتب شده از فعاليتهاي كاري در يك محدوده زمـاني و مكاني معين است كـه شرپاورپوینت درباره نحوه مديريت و نگارش فرایندهای آموزشی|1660126|arshad100|پاورپوینت,نحوه مدیریت,نگارش فرایندهای آموزشی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت درباره نحوه مديريت و نگارش فرایندهای آموزشی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

تعداد اسلاید:52

نوع فایل: power point (قابل ویرایش)

لینک دانلود پایین صفحه

فرآيند

گروهي از وظيفه‌هاي هم‌ پيوند است كه با همديگر نتيجه‌اي را ايجاد مي‌كنند.•فرآيند مجموعه‌اي مشخص و مرتب شده از فعاليتهاي كاري در يك محدوده زمـاني و مكاني معين است كـه شروع و خاتمه آن مشخص شده است و با تعريف روشني از وروديها و خروجيها، ساختاري براي عملكرد ارائه مي‌دهد.

تعريف فرايند :

1- مجموعه‌ فعاليتهايي است كه داده‌ها ( وروديها ) را به ستانده‌ها ( خروجيها ) تبديل مي‌كند .

2- يك فعاليـت كه با استفاده از منابـع و بصـورت هدايت شده در جهت كسب توانايي براي تبديل داده ها به ستانده‌ها عمل مي‌كند را مي‌توان به عنوان يك فرايند در نظر گرفت .

تعريف نگرش :

رويكرد و زاويه‌اي كه آدمي از روزنه و يا از طريق آن ، به تحليل پديده‌هاي پيرامون خود پرداخته و ارتباطات بين خود و آنها را تعيين و برقرار مي‌سازد .