تحقیق درباره مدیریت اداره شبکه های نسل دوم سرویس مطمئن برای سرویس های IP

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 10 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده تحقیق درباره مدیریت اداره شبکه های نسل دوم سرویس مطمئن برای سرویس های IP|1696986|arshad100|سرویس ip , مدیریت شبکه نسل دوم و سوم , شبکه های خدماتی , icp
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان تحقیق درباره مدیریت اداره شبکه های نسل دوم سرویس مطمئن برای سرویس های IP هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 10 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحهمفاهیم فنی ملاحظات بازرگانی:

ظهور کنونی شبکه های ابتدایی و صدا به صورت شبکه های نسل بعدی و سبب کاهش هزینه های سرانه مزایای مالی با اهمیت دارد فروشندگان خدمات و شرکتها اکنون خدمات کاملا تازه ای ارائه می دهند که آنان را پیش از پیش پیشرو و بر درآمد آنان افزوده است. مسئه کلیدی مدیریت موثر این طرح پیچیده در زمینه سرویس است.این رساله چالشهای منحصر به فرد مدیریتی را که شبکه های نسل بعد فراهم آورده مورد بحث قرار می دهد همچنین نحوه ساختار منحصر به فرد EMCSmart را که براین ناظر این چالشها است بررسی می کند.

کپی رایت 2006 EMC , کلیه حقوق محفوظ:

به اعتقاد شرکت EMC در این رساله در تاریخ نثر خود صحت دارد. اطلاعات مذبور بدون اطلاع قابل تغییرات اطلاعات در این رساله همانگونه که هست ارائه گردید. و شرکت EMC هیچ گونه مسئولیتی در خصوص اطلاعات این رساله ندارد و به ویژه هرگونه مسئولیتی را در قبال مسائل بازرگانی آن یا صحت اش برای مقاصد خلوص از خود سلب می نماید.

استفاده کپی برداری و توزیع هر نرم افزاری که EMC در این رساله تعریف کرد. نیازمند, مجوز نرم افزاری قابل کاربرد می باشد برای تازه ترین لیست محصولات EMC به مارک شرکت EMC در EMC.COM مراجعه شود, مارکهای دیگر بازرگانی که در این رساله بکار رفته متعلق به صاحبان خاص خودش می باشد.

4- رویه های بازار

4- موج تازه خدمات

5-تحول شبکه

7- چالشها, خطرات راه حلها برا ی اداره NGN

9- EMCSMART راه حل NGN

9- مدل واحد اطلاعات

10- میانجی

11- تجزیه و تحلیل – ریشه ای خودکار

11- تجزیه وتحلیل اثرات

11- طرح کاربرد

11- اجزا راه حل

13- EMCSMARTمدیریت بازرگانی اثرات

13- EMCSMARTمدیریت تضمین خدمات

14- EMCSMARTمدیریت دسترسی و اجرا ip

14- EMCSMARTمدیریت mpl ها

15- EMCSMARTمدیریت پروتکل شبکه

15- EMCSMARTمدیریت volp

16- EMCSMARTمدیریت فروش خدمات چندگانه