تحقیق درباره موزه Hans Arp (آرونا)

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 2 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایین صفحه ؛ راهرویی زیرزمینتحقیق درباره موزه Hans Arp (آرونا)|1711446|arshad100|تحقیق درباره موزه Hans Arp (آرونا), موزه Hans Arp,(آرونا)
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان تحقیق درباره موزه Hans Arp (آرونا) هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 2 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

؛ راهرویی زیرزمینی به آسانسور 130 فوتی برج منتهی می‌شود.
در پاگرد بالایی یک پل کوتاه به مجموعه متصل می‌شود، که بر روی دو طبقه واقع است؛ هنگامیکه گالری پایینی مقدار معینی از روشنایی جانبی را دریافت می‌کند، گالری فوقانی بطور کامل از طریق بالا روشن می‌شود.
پیکره اصلی ساختمان، به مجموعه‌ای از صفحات لایه‌ای در جهت شرق تقسیم می‌شود، که بوسیله روکش‌های فلزی که توسط دریچه‌های شیشه‌ای و کرکره‌‌ای تزیین شده‌اند، پوشیده شده است و تعدادی از ایوان‌های طره‌ای چشم‌انداز وسیعی از راین را به نمایش می‌گذارند.