پاورپوینت درباره سدهای زیرزمینی

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 45 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالبپاورپوینت درباره سدهای زیرزمینی|1713270|arshad100|پاورپوینت,سدهای زیرزمینی,انواع سد زیرزمینی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت درباره سدهای زیرزمینی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 45 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

خطوط کلی بحث:

—سدهای زیرزمینی در آبخوانهای آبرفتی—معرفی سدهای زیرزمینی—مزایا و معایب—مکانهای مناسب جهت احداث—نحوه احداث—فعالیتهای انجام شده در ایران—سدهای زیرزمینی در کارست—ویژگیهای کارست—مزایا و معایب—مکانهای مناسب جهت احداث—نحوه احداث—مثالهای انجام شده—ملاحظات اقتصادی در احداث سدهای زیرزمینی

—سدهای زیرزمینی در آبخوانهای آبرفتی
تعریف:

سد زیرزمینی، سیستمی برای ذخیره آب زیرزمینی بوسیله ایجاد یک دیواره آب بند در عرض کانال جریان آب زیرزمینی است.

پیشینه:

این سدها برای اولین بار توسط Kunio Shiosaka از Shizuoka ژاپن ابداع شدند و در 2 ژوئن 1998 در مرکز ثبت اختراعات آمریکا به شماره 5758991 به ثبت رسیدند.