متره و برآورد ساختمان سه طبقه

درود بر شما ممنون از اینکه فروشگاه خودتون رو انتخاب کردید. پروژه پیش رو مربوط به می باشد. فرمت فایل نقشه ها DWG و ریزمتره ها و محاسبات Excel می باشد. فرمت فایل متره و برآورد ساختمان سه طبقه|1738850|arshad100| شیت ,دانلود مقاله معماری,نقشه کشی,متره و برآورد ساختمان سه طبقه , ریزمتره,عملیات خاکی با دست, عملیات خاکی با ماشین , عملیات بنایی با سنگ , قالب
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان متره و برآورد ساختمان سه طبقه هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید . درود بر شما ممنون از اینکه فروشگاه خودتون رو انتخاب کردید. پروژه پیش رو مربوط به می باشد. فرمت فایل نقشه ها DWG و ریزمتره ها و محاسبات Excel می باشد.فرمت فایل ریزمتره به صورت Excel و دارای 54 صفحه می باشد.فهرست ریزمتره به صورت زیر است:عملیات خاکی با دستعملیات خاکی با ماشینعملیات بنایی با سنگقالب بندیکارهای فولادیبتن درجاکارهای فولادی سنگینسقف سبک بتنیآجر کاری و سفته ریزیعایق کاریکارهای فولادی سبککارهای آلومنیومیاندود کاری و بند کشیکارهای چوبیکاشی و سرامیکفرش کف یا موزاییکسنگ پلاککارهای پلاستیکیبرش و نصب شیشهرنگ آمیزیمحاسبات وزن سیمانمحاسبات وزن آهن الاتمحاسبات وزن آجرحمل و نقل فهرست نقشه ها مربوط به این متره شامل 30 شیت و به فرمت DWG می باشد:سقف تیرچه و بلوکپلان ستون گذاری و بادبندپلان پی کنیفونداسیونجزییات ستون ها c1 تا c8پلان تیر ریزیچزییات تیر های B1تا B4جزییات سقف تیرچه و بلوکجزییات پایه بتنی ستون های فلزیجزییات مهار دیوارها به ستون هاجزییات وصله ستون ها و تیر هاپلان ساختمان به همراه برش و نما هاشیت های مربوط به ریز متره ها اکسل می باشد.در پایان نیز گزارش نهایی آمده است.

قبل از خرید فایل اصلی جهت آشنایی با سطح پروژه می توانید روی عکس زیر کلیک کرده و نمونه فایل رایگان همین پروژه که بخش هایی از آن می باشد را دریافت نموده و سپس با اطمینان کامل پروژه اصلی را خریداری نمایید.