تحقیق درباره سحر و جادو

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 20 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایین صفحه امام صادق (ع) فرتحقیق درباره سحر و جادو|1757119|arshad100|تحقیق درباره سحر و جادو,سحر و جادو, جادو
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان تحقیق درباره سحر و جادو هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 20 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

امام صادق (ع) فرمود: سحر حق است و جز بر چشم و اعضاي جنسي تاثير نمي‌گذارد.

اگر اين آيه را بر جماعتي كه به سحر مشغول باشند بخوانند، سحر ايشان كارگر نشود:

(و ما محمد الله رسول قد خلت من قبله الرسل افان مات اوت قتل انقلبتم علي اعقابكم و م ن ينقلب علي عقبيه فلن يضر الله شيئا و سيجزي الله الشاكرين)

هر كس هفت روز- هر روي يك بار در آغاز روز و پيش از آن كه چيزي بخورد وضو بگيرد و اين آيه را بر دست راست خود بنويسد و بليسد، سحر در او تاثير نمي‌كند:

(و من يهاجر في سبيل الله يجد في الارض مراغما كثيراً و سعه و من يخرج من بيته مهاجرا الي الله و رسوله ثم يدركه الموت فقد وقع اجره علي الله و كان الله غفورا رحيما.)

كسي كه ازسحر مي‌ترسد اين آيات شريفه را بخواند:

(قال لهم موسي القوا ما انتم ملقون فلما القوا قال موسي ما جئتم به السحران الله سيبطله ان اله لا يصلح عمل المفسدين و يحق الله الحق بكلماته و لو كره المجرمون ، و قدمنا الي ما عملوا من عمل جعلناه هباء منثوراً، بل نقذف بالحق علي الباطل فيدمغه فاذا هو زاهق و لكم الويل مما تصفون، و الق ما في يمينك تلقف ما صنعوا ان ما صنعوا كيد ساحر و لا يفلح الساحر حيث اتي فالقي السحره سجدا قالو امنا برب هارون و موسي)

در «ادعيه السر القدسيه » آمده است : اي محمد، سحر همواره بوده و با اين حال جز با اجازة من آسيبي نمي رساند، پس هر كه مي خواهد از عافيت من دربارة سحر برخوردار شود بايد بگوييد:

«اللهم رب موسي و خاصه بكلامه و هازم من كاده بسحره بعصاه و معيدها بعد العود ثعبانا و ملقفها افك اهل الافك و مفسد عمل الساحرين و مبطل كيد اهل الفساد من كادني بسحر او بضر عامدا اوغير عامد اعلمه او لا اعلمه اخافه او لا اخافه فاقطع من اسباب السماوات عمله حتي ترجعه عني غير نافذ و لا ضار و لا شامت بي اني درا بعظمتك في نحور الاعداء فكن لي منهم مدافعاً احسن مدافعه و اتمها يا كريم».

پس بي شك هر گاه اين دعا را بخواند، هرگز سحر هيچ ساحر جني و انسي به او ضرر نمي رساند.

در «خزانه الاسرار» آورده: هر كه اين آيه از سورة بقره را بر طشتي نويسد، با كندر بخور بدهد و با آب بشويد واز آن بخورد، سحر در او اثر نخواهد كرد: