تحقیق در مورد تیم ملی فوتبال ایران

تحقیق فرمت فایل word تعداد صفحات 51 در این تحقیق موارد زیر برسی میشوند : تیم ملی فوتبال ایران یک تیم فوتبالبینالمللی است که به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران به میدان میرود. این تیم زیر نظرفدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند. تیم ایران تحقیق در مورد تیم ملی فوتبال ایران|1786482|arshad100|تحقیق ,در, مورد, تیم ,ملی, فوتبال ,ایران
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان تحقیق در مورد تیم ملی فوتبال ایران هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

تحقیق فرمت فایل word تعداد صفحات 51

در این تحقیق موارد زیر برسی میشوند:

تیم ملی فوتبال ایران یک تیم فوتبالبین‌المللی است که به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران به میدان می‌رود. این تیم زیر نظرفدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند. تیم ایران یکی از قدرتمندترین تیم‌های آسیایی به‌شمار می‌رود که تاکنون سه بار قهرمان جام ملت‌های آسیا در سال‌های ۱۹۶۸،۱۹۷۲ و ۱۹۷۶ شده‌است و نیز طی سال‌های۱۹۷۸، ۱۹۹۸، ۲۰۰۶، ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ موفق شده‌است ۵ بار در جام جهانی فوتبال حضور یابد.

بهترین گل‌زن تاریخ فوتبال ایران علی دایی با ۱۰۹ گل زده‌است که رکورد بهترین گل‌زن تاریخ فوتبال ملی جهان را نیز در اختیار دارد. از دیگر رکوردهای تیم ملی ایران، انتخاب ناصر حجازی توسطفدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار فوتبال به عنوان دومین دروازه‌بان برتر سده بیستم میلادی در قاره آسیا است. تا کنون در سال‌های ۱۹۹۶،۱۹۹۹، ۲۰۰۳ و ۲۰۰۴ چهار بازیکن ایرانی موفق به کسب جایزه بهترین بازیکن سال آسیاشده‌اند. خداداد عزیزی، علی دایی، مهدی مهدوی‌کیا و علی کریمی چهار بازیکنی هستند که بهترین بازیکن سال فوتبال آسیا شده‌اند.
سرمربی تیم ملی ایران در حال حاضر کارلوس کی روش است که در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۰ خورشیدی (۴ آوریل ۲۰۱۱ میلادی) تا هم اکنون به این سمت منصوب شده‌است.

فهرست

اگر ایمیل یا جیمیل خود را در کادر زیر وارد نمیایید بعد از انجام خرید یک لینک دانلود برای شما ارسال میشود