تحقیق درباره كاربرد كاتاليزورهاي متخلخل در صنايع شيميايي

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 27 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایین صفحه همانند سازي عدديتحقیق درباره كاربرد كاتاليزورهاي متخلخل در صنايع شيميايي|1794335|arshad100|صنایع شیمیایی,کاتالیزورهای متخلخل ,تحقیق درباره کاربرد کاتالیزورهای متخلخل در صنایع شیمیایی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان تحقیق درباره كاربرد كاتاليزورهاي متخلخل در صنايع شيميايي هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 27 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

همانند سازي عددي واكنش تغيير آب و گاز، در يك كاتاليزور صنعتي انجام مي‌گيرد. تجزيه و تحليل اين سيستم روي تاثيرات چند جانبه انتقال جرم ذرات دروني و واكنش كاتاليزور متمركز مي شود. واكنش هاي سلول wk در تغييرات مرحله‌اي يك وضعيت جريان ورودي، الگوسازي مي شود. مقدار داده هاي موجود مهم براي مقايسه حقيقي آزمايشات و همانند سازي ها، براي چندين واكنش ها در تغييرات مرحله‌اي غلظت مورد ارزيابي قرار مي گيرد. سودمندي سلول wk در مقايسه با واكنشگرهاي جريان، در بخشهاي حساسيت واكنش هاي سيستم در رابطه با پارامترهاي جريان ورودي مورد بحث قرار مي گيرد. جريان نامتقارن كنش و واكنش ها، هنگامي كه سلول wk بطور مشابه همانند يك عضو واكنشگر عمل مي كند، به عنوان مناسب‌ترين جريان مورد ملاحظه قرار مي گيرد. سيستم مربوطه سهمي گون با معادله هاي نسبي متفاوت توسط تكنيك ادغام روشهاي خطوطي با يك زمان تطبيقي كامل و كنترل شبكه فضايي حل مي شود.


مقدمه كاتاليزورهاي متخلخل در صنعت شيميايي داراي استفاده و كاربرد وسيعي مي باشند. واكنشها در يك سيستم منفذ (سوراخ ريز) انتقال داده مي شوند و واكنش نشان مي‌دهند، و محصولاتي كه تشكيل مي شوند خارج از يك گنداله (ساچمه pellet) كاتاليزور انتقال جرم انتجام مي شوند. انتقال جرم چند جزئي (داراي چند جزء سازنده) از ميان يك گنداله كاتاليزور نقل و انتقال مي يابند و داراي ساختار منفذ داخلي بسيار پيچيده اي مي باشند، بنابراين مي بايست به شرح آنها بپردازيم. مدلهاي متعدد و نظريه هاي متعددي انتشار يافته است كه به رابطه بافت محكم اسفنجي با انتقال جرم و ويژگيهاي واكنشي محيطهاي اسفنجي مي پردازد. اين مدلها بر طبق فرضيات مربوط به ساختار داخلي محكم اين بافت اسفنجي، مي توانند به دو گروه طبقه بندي شوند