تحقیق درباره تجزيه و تحليل نسبت هاي مالي شرکت رینگ سازی مشهد

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 26 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده تحقیق درباره تجزيه و تحليل نسبت هاي مالي شرکت رینگ سازی مشهد |1829185|arshad100|تحقیق درباره تجزیه و تحلیل نسبت های مالی شرکت رینگ سازی مشهد ,نسبت های مالی ,تجزیه و تحلیل نسبت های مالی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان تحقیق درباره تجزيه و تحليل نسبت هاي مالي شرکت رینگ سازی مشهد هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 26 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

تجزيه و تحليل نسبت هاي مالي:

شركت رينگ سازي مشهد

نسبت جاري يكي از نسبت هاي نقدينگي مي باشد كه با استفاده از آن مي توان قدرت شركت را در پرداخت بدهي هاي جاري شركت تعيين كرد. بر اساس اين نسبت منابع اصلي نقد شركت براي پرداخت بدهي هاي جاري، دارايي هاي جاري مي باشند.

نسبت جاري از تقسيم داراي هاي جاري بر بدهي هاي جاري حاصل مي شود. هرچه نسبت جاري شركت بزرگتر باشد آن شركت در پرداخت بدهي هاي جاري خود، با مشكلات كمتري مواجه است. براي سازمان هاي وام دهنده اين نسبت بايد به طور متعادل 2 يا بيشتر از آن باشد كه اعتباردهندگان تمايل به پرداخت اعتبار داشته باشند.

نسبت جاري شركت رينگ سازي مشهد سال 82 (سهامي عام)

نسبت جاري شركت رينگ سازي مشهد سال 83 (سهامي عام)

شركت از لحاظ نقدينگي و نسبت جاري در وضعيت مطلوبي نمي باشد چون نسبت هاي جاري اين شركت تقريباً نزديك به يك است و اين به اين معني است كه شركت تقريباً معادل دارايي هاي جاري خود، بدهي جاري دارد و اين از ديد اعتباردهنده مناسب و مطلوب نمي باشد. در سال 83 اين نسبت مطلوبتر از سال 82 است چون 044/1<94/0 لذا شركت در پرداخت بدهي هاي جاري خود از محل دارايي هاي جاري در سال 83 با مشكلات كمتري تقريباً مواجه هستند.