مقاله تأثیر تعهد سازمانی از طریق طراحی مجدد پاولاسی

موضوع: تأثیر تعهد سازمانی از طریق طراحی مجدد پاولاسی، مارو، جیمزمی، ام می ایرو، کوین پی شیب فرمت فایل: Word تعداد صفحات: 21 صفحه چکیده تحقیقات پیشین بر روی اثرامقاله تأثیر تعهد سازمانی از طریق طراحی مجدد پاولاسی|1846446|arshad100|تأثیر تعهد سازمانی از طریق طراحی مجدد پاولاسی, مارو, جیمزمی, ام می‌‌ایرو, کوین پی شیب
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان مقاله تأثیر تعهد سازمانی از طریق طراحی مجدد پاولاسی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

موضوع:

تأثیر تعهد سازمانی از طریق طراحی مجدد پاولاسی، مارو، جیمزمی، ام می‎‌ایرو، کوین پی شیب

فرمت فایل: Word

تعداد صفحات: 21 صفحه

چکیده

تحقیقات پیشین بر روی اثرات طراحی مجدد دفتر کار در نتایج مربوط به کار، نتایج زیادی به دست آورده و یافتههای مختلف و متناقضی را به وجود آورده است. که در واکنشهای فردی به تغییرات طراحی فردی به صورت مشخص که توسط نظریه مداخله اجتماعی مشخص شده است، ما طراحی مجدد آن دفتر را تحت تأثیر قرار می‎‌دهیم و این رابطه توسط ادراک کارکنان از محیط کار وسیع تر به عمل می‎‌آید. این مدل مفهومی‎‌با استفاده از 121 نفر از کارمندان خدمات مالی که طراحی مجدد دفتر را تجربه کرده اند، و 136 نفر که این کار را تجربه نکرده اند، آزمایش شده است. نتایج نشان می‎‌دهد که درک نوآوری و هم کاری، بر اثرات طراحی مجدد دفتر کار بر روی واکنشهای شخصی منفی تأکید می‎‌کند، طوری که تعهد سازمانی مؤثر در میان افرادی که در دفاتر پیکربندی مجدد شرکت می‎‌کنند، افزایش می‎‌یابد. یافتهها، پشتیبانی از یک تفسیر گسترده از نظریه مداخله اجتماعی را ارائه می‎‌دهد که در ان واکنشهای مطلوب کارمندان به طراحی مجدد را فراهم می‎‌کند. چنین توضیحات نظری به افزایش درک چگونگی تأثیر محیط فیزیکی بر نگرشهای کارمندان تأکید دارد.