پوستر راهنمای جامع تفسیر نوار قلب (پوستر ECG)-(پوستر تفسیر EKG)

پس از ساعت ها تلاش و تحقیق و ترجمه و طراحی، پوستر راهنمای جامع تفسیر نوار قلب (پوستر ECG)یا(پوستر تفسیر EKG) توسط گروه آموزشی طاها طب طراحی و برای علاقمندان به پوستر راهنمای جامع تفسیر نوار قلب (پوستر ECG)-(پوستر تفسیر EKG)|2051373|arshad100|پوستر بیمارستانی , آموزش بیمار , پاورپینت پرستاری , پمفلت اموزش بیمار , پوستر پرستاری , پوستر ای سی یو , پوستر پزشکی , پوستر اموزش بیمار , سوال
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پوستر راهنمای جامع تفسیر نوار قلب (پوستر ECG)-(پوستر تفسیر EKG) هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

پس از ساعت ها تلاش و تحقیق و ترجمه و طراحی، پوستر راهنمای جامع تفسیر نوار قلب (پوستر ECG)یا(پوستر تفسیر EKG) توسط گروه آموزشی طاها طب طراحی و برای علاقمندان به این علم در سایت بارگذاری گردید.

این پوستر برای کمک به متخصصان مراقبتهای درمانی مانند پرستاران، پزشکان، دانشجویان پزشکی و پیراپزشکی و ... در شناخت آریتمی های پایه بر اساس آخرین منابع علمی تهیه و طراحی گردیده است.

این پوستر دربرگیرنده شامل انواع آریتمی های شایع شناخته شده میباشد که مثالهای کلاسیکی از هر ریتم جهت آسان نمودن تجسم و جلوگیری از پیچیدگی آنها به نمایش گذاشته شده است. از این پوستر میتوان به عنوان یک وسیله مکمل کمک آموزشی و یک راهنمای سریع برای تشخیص آریتمی ها مورد استفاده قرار گیرد.

در این پوستر علاوه بر قراردادن اریتمی های شایع دهلیزی و بطنی و انواع بلوکها، برای اولین بار مواردی همچون Artifactهای موجود در نوار قلب، تشخیصهای افتراقی در خواندن EKG، ساده ترین راه برای تعیین محور قلب در کنار ریتمهای پیس میکر برای مطالعه همکاران محترم قرار داده شده است. کار تخصصی ما طراحی و تدوین متون و پوسترهای کمک اموزشی برای پزشکان و پرستاران و پیراپزشکان محترم میباشد. لذا از بسیاری از پوسترهای موجود در اینترنت جتمع تر و کامل تر کار میکنیم.

نکات»

لازم به ذکر است بر طبق استانداردهای علمی درمانیتورینگ قلبی، بطور کلی مکانیسم آریتمی ها در کودکان و بزرگسالان یکسان است. با این حال ظاهر آریتمی ها با توجه به گسترش بیماری، سایز قلب، ضربان قلب پایه، عملکرد گره سینوسی، گره AV و ... ممکن است متفاوت باشد.

توجه داشته باشید اصطلاحات و معیارهای تشخیص ECG اغلب از متن تا متن و از یک معلم به دیگری میتواند متفاوت باشد. مثلاً ممکن است چندین واژه وجود داشته باشد که یافته های یکسانی را توصیف می کنند.به عنوان مثال:

Premature atrial contraction (PAC: انقباض زودرس دهلیزی

Atrial Premature Complex : کمپلکس زودرس بطنی

Atrial Extrasystole: اکسترا سیستول دهلیزی

*فایل تحویلی پس از پرداخت وجه: JPG

* محل مناسب برای نصب پوسترECG: بخش های ویژه CCU.POST-CCU، CVS_ICU، بخش های انژیوگرافی و کات لب، اتاق پزشکان درمانگاه، ای سی یو جراحی قلب،بخش جراحی قلب، اتاق پراتیک دانشجویان و ...

برای خرید پوستر در ابعاد A3 (با فرمت JPG)با کیفیت خوب از درگاه زیر اقدام فرمایید و در صورت خرید پوسترهای چاپی در انواع ابعاد دلخواه برای مرکز درمانی خود به شماره 09127530419 پیامک زده و سفارش خود را در اسرع وقت ثبت نمائید.