پروژه درباره تجزيه و تحليل و طراحي سيستم كتابخانه

↓↓ لینک دانلود و خرید پایین توضیحات ↓↓ فرمت فایل : word ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحات :53 قسمتی از متن فایل دانلودی : فهرست مطالپروژه درباره تجزيه و تحليل و طراحي سيستم كتابخانه |2069046|arshad100|پروژه درباره تجزيه و تحليل و طراحي سيستم کتابخانه,پروژه,درباره,تجزيه,و,تحليل,و,طراحي,سيستم,کتابخانه
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پروژه درباره تجزيه و تحليل و طراحي سيستم كتابخانه هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

↓↓ لینک دانلود و خرید پایین توضیحات ↓↓

فرمت فایل: word

(قابل ویرایش و آماده پرینت)

تعداد صفحات:53

قسمتی از متن فایل دانلودی:

فهرست مطالب

فصل اول

درباره پروژه

مقدمه اي بر ويژوال بيسيك

مقدمه اي بر اکسس

راهنماي استفاده از کتاب

طراحي صفحه اصلي

فرم اطلاعات کتاب

فرم اطلاعات اعضا

فصل دوم

فرم امانات

فرم تنظيمات

فرم پسورد

فرم جستجوي کتابها

فرم جستجوي اعضا

فرم جستجو در امانت

کدنويسي برنامه صفحه اصلي

راهنماي کتاب

فصل سوم

اطلاعات کتابها

اطلاعات اعضا

امانات

پسورد

جستجوي اعضا

جستجوي کتابها

جستجودر امانات

طراحي جدول در اکسس

مقدمه :

پروژه ای كه در حال حاضر پيش روي شماست اطلاعاتي از طراحـــــي سيستم بانك اطلاعاتي كتابخانه در اختيار شما خواننده ي عزيز ميگذارد.

توسط اين برنامه كه با زبان برنامه سازي ويژوال بيســـــيك و بانك اطلاعاتي اكسس نوشته شده است مي توان اطلاعات اعضاي كتابخانه و هم چنين كتابهاي موجود كتابخانه را ثبت و نگهداري كرد و هر زمان ديگري كه به آن رجوع كنيم مي توان آن اطلاعات را جستجو كرد.


مقدمه اي بر ويژوال بيسيك :

بيسيك زباني است كه تحول زيادي را پشت سر گذاشته است. اوليت نسخه از زبان بيسيك طوري بود كه برنامه نويسي در آن دشواري خاصي داشت. امروزه با جديدترين نسخه بيسيك به نام ويژوال بيسيك سر و كار داريم. اين زبان در محيط ويندوز قدرت فوق العاده اي دارد، به طوري كه از سبك برنامه نويسي شي گرا پيروي مي كند. توليد برنامه ها در اين زبان ساده است، چرا كه بخش زيادي از برنامه را كامپايلر برنامه توليد مي كند.

سبكهاي برنامه نويسي :

به طور كلي سه سبك برنامه نويسي تا كنون مورد استفاده قرار گرفته اند، سبك سنتي، سبك برنامه نويسي ساخت يافته و سبك برنامه نويسي شي ء گرا.

سبكهاي برنامه نويسي سنتي :

در سبك برنامه نويسي سنتي، نوشتن برنامه ها و رديابي اجراي آنها بسيار دشوار بود، زيرا با استفاده از دستورgo to كنترل اجراي برنامه از هر نقطه اي به نقطه ي ديگر منتقل مي شد. نگهداري اين برنامه ها و انجام تغييرات در آنها براي پاسخگويي به وضعيت و نيازهاي جديد بسيار دشوار بود، اين سبك برنامه نويسي كاملا منسوخ شده است.

برنامه نويسي ساخت يافته :

در دهه ي 1960 ميلادي ، توليد بسياري از نرم افزارها با مشكل مواجه شد. زمانبندي توليد نرم افزار به تاخير مي افتاد، هزينه ها بالا بود و در نتيجه بودجه ي توليد نرم افزار افزايش مي يافت و نرم افزار توليدي از قابليت اعتماد بالاتر برخوردار نبوده است. توليد كنندگان نرم افزار به اين نتيجه رسيده اند كه توليد نرم افزار مشكل تر از چيزي است كه در مورد آن تصور مي شود. تحقيقاتي كه براي برطرف كردن مشكلات به عمل آمد، منجر به برنامه نويسي ساخت يافته شد برنامه نويسي ساخت يافته ، روش منظمي است براي نوشتن برنامه ها و منجر به نوشتن برنامه هايي مي شود كه خوانايي آنها بالا است ، تست و اشكال زدايي آنها راحت تر و اصلاح آنها آسانتر است.

در برنامه نويسي ساخت يافته، برنامه به صورت مجموعه اي از فعاليت ها تصور مي شود كه بايد بر روي داده ها انجام شوند. در اين روش، هر كار پيچيده اي، به مجموعه اي از كارهاي كوچكتر تجزيه مي شود تا اينكه كارهاي ايجاد شده قابل درك باشند. به عبارت ديگر برنامه نويس سعي ميكند توابعي بنويسيد كه نيازمندي هاي سيستم را برآورده كنند.

و...