پاورپوینت معرفی نرم افزار WinQSB

فرمت فایل: پاورپوینت با قابلیت ویرایش تعداد اسلاید:12 اسلاید بعضی از اسلایدها: نرافزار Win QSB یک نرم فزار بسیار ساده و جامع مدیریتی و بازرگانی است که برایزمینه های مختلفی مانند برنامه ریزی تولید . انبارداری . شبکه ها . حمل ونقل . برنامه ریزی خطی . بپاورپوینت معرفی نرم افزار WinQSB|2071468|arshad100|نرم افزار,WinQSB
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت معرفی نرم افزار WinQSB هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

فرمت فایل: پاورپوینت

با قابلیت ویرایش

تعداد اسلاید:12 اسلاید

بعضی از اسلایدها:

نرافزار Win QSB یک نرم فزار بسیار ساده و جامع مدیریتی و بازرگانی است که برایزمینه های مختلفی مانند برنامه ریزی تولید . انبارداری . شبکه ها . حمل ونقل . برنامه ریزی خطی . برنامه ریزی غیر خطی . تئوری صف و سایر مواردکاربردی مرتبط می توان از آن استفاده کرد .

این نرم افزار دارای 19 زیر شاخه استو کار کردنبا آن بسیار راحت و ساده است . که در بسیاری از کارخانه ها و شرکت ها کاربردداره .

این نرم افزار از جمله نرم افزارهای بسیار سودمند در زمینه مهندسی صنایع، اقتصاد، بازرگانی و مدیریت است که بسیاری از مباحث تصمیم گیری، برنامه ریزی، پیش بینی و کنترل را شامل می گردد و به عنوان نرم افزلر توانا در هر زمینه خاص از جمله کنترل کیفیت مطرح شده است.

WinQSBمحصول سال 1995 می باشد و در هر زمینه کاملا منعطف بوده و تمامی پارامترهای و مدل موجود را می تواند تجزیه و تحلیل کند.

این نرم افزار به شما امکان مشخص نمودن و کنترل مقادیر و وزن دهی به پارامتر ها را داده و همچنین از راهنمای بسیار مناسبی نیز برخوردار است.