پیاده سازی یک مقاله معتبر در زمینه ی :بررسی واسط مغزی رایانه ای(BCI )با استفاده از متد های شبکه عصبی+گزارش از ده مقاله در این زمینه

موضوع گزارش ازمقالات و مقاله پیاده سازی شده: بررسی واسط مغزی رایانه ای (BCI ) با استفاده از متد های شبکه عصبی. شرح موضوع: واسط مغز و رایانه از مجموعهای از سنسورپیاده سازی یک مقاله معتبر در زمینه ی :بررسی واسط مغزی رایانه ای(BCI )با استفاده از متد های شبکه عصبی+گزارش از ده مقاله در این زمینه|2165249|arshad100| واسط مغزی رایانه ای ,شبکه های عصبی پیچیده عمیق, الکتروانسفالوگرافی,الکترودهای EEG , سیگنالهای ارتباطی یا کنترلی ,BCI ,Deep Convolutional Neural Networks,Deep Convolu
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پیاده سازی یک مقاله معتبر در زمینه ی :بررسی واسط مغزی رایانه ای(BCI )با استفاده از متد های شبکه عصبی+گزارش از ده مقاله در این زمینه هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

موضوع گزارش ازمقالات و مقاله پیاده سازی شده: بررسی واسط مغزی رایانه ای (BCI )با استفاده از متد های شبکه عصبی.

شرح موضوع: واسط مغز و رایانه از مجموعهای از سنسورها و اجزای پردازش سیگنال تشکیل میشود که فعالیت مغزی فرد را مستقیما به یک سری سیگنالهای ارتباطی یا کنترلی تبدیل میکند. در این سامانه ابتدا باید امواج مغزی را با استفاده از دستگاههای ثبت کرد که معمول به دلیل دقت زمانی بال و ارزان بودن و همچنین استفاده آسان، از الکتروانسفالوگرافی برای ثبت امواج مغزی ثبت امواج مغزی استفاده میشود. الکترودهای EEG در سطح پوست سر قرار میگیرند و میدان الکتریکی حاصل از فعالیت نورونها را اندازهگیری میکنند. در مرحله بعد این امواج بررسی شده و ویژگیهای موردنظر استخراج میشود و از روی این ویژگیها میتوان حدس زد که کاربر چه فعالیتی را در نظر دارد. در این مقاله این سیستم و پیشرفتهایی که تاکنون روی این سامانه صورت گرفتهاست، بررسی شدهاست. از آن جایی که هنوز سرعت و دقت این سیستمها به حد قابل قبولی نرسیدهاست، هنوز به برای افرادی که صورت تجاری وارد بازار نشدهاست. اما از آن جایی که این سیستمها روش نوینی برای برقراری ارتباط، خصوصا از نظر جسمی معلول هستند را فراهم میکنند، گروههای پژوهشی زیادی روی این سامانهها کار میکنند و امید است که در آیندهای نزدیک بتوان به سامانههایی با سرعت و دقت بال دست پیدا کرد.

مقاله ی معتبر و جدید پیاده سازی شده:

Subject-Independent Brain–Computer Interfaces Based on Deep Convolutional Neural Networks

(TNNLS-2019)

**هدف ازپیاده سازی ، بهبود دقت مقاله از 78 درصد به بالا میباشد .دقت بدست اومده افزایش چشمگیری داشته ک بعد دریافت و اجرا کاملا قابل مشاهده هست . ی نمونه از خروجی در تصویر ارائه شده قابل مشاهده می باشد.

بعد از دانلود در پوشه شما:

**کد کا مل ، تست شده و قابل اجرای مقاله با زبان متلب

**گزارشی پر محتوا از ده مقاله معتبر و جدید در این زمینه (2018تا 2020).(word ,pdf)

**گزارش از پیاده سازی مقاله(word ,pdf)

**اصل مقالات

کدها و داده های مقاله در فضای مجازی و اینترنت توسط کسی غیره بنده تا جایی ک اطلاع دارم پیاده سازی نشده و ظاهرا وجود نداره .