نرم افزار اندروید آموزش همگانی احیای قلبی ریوی

هر کس نفسی را حیات بخشد مانند آن است كه همه مردم را حیات بخشیده است. (قرآن مجید) با دانستن چند مهارت، دیگران و خود را از کام مرگ نجات دهید و عمری دوباره ببخشید با این اقدامات فرشته نجات باشید! P.R (CardioPulmonary Resuscitation ) احیای قلبی ریوی که انرم افزار اندروید آموزش همگانی احیای قلبی ریوی|232175|arshad100|احیای قلبی ریوی, آموزش احیا ,آموزش همگانی احیا
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان نرم افزار اندروید آموزش همگانی احیای قلبی ریوی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

هر کس نفسی را حیات بخشد مانند آن است كه همه مردم را حیات بخشیده است. (قرآن مجید)

با دانستن چند مهارت، دیگران و خود را از کام مرگ نجات دهید و عمری دوباره ببخشید

با این اقدامات فرشته نجات باشید!

P.R (CardioPulmonary Resuscitation) احیای قلبی ریوی که از اقدامات اولیه در مواجهه با ایست قلبی، تنفسی که در برخی حوادث مانند سکته ها، تصادفات، خفگی (کودکان و بزرگسالان) و ... رخ می دهد نقشی حیاتی در نجات فرد دارد که متاسفانه تاکنون به آن به درستی توجه نشده است و سالانه بسیاری از تلفات جانی به دلیل عدم آشنایی و مهارت کافی در این زمینه است. این برنامه به طور تخصصی به پروسه احیای قلبی ریوی می پردازد.

در این اپلیکیشن شما به صورت کاملا عملی و تصویری با این مهارت ها آشنا می شوید و جدیدترین متد معرفی شده توسط انجمن قلب امریکا (American Heart Association) را فرا می گیرید.

ویژگی های نرم افزار :

+ آموزش با جدیدترین متد ها

+ به صورت کاملا تصویری (عکس و فیلم)

+ بررسی موارد خاص

+ نحوه کار با جدیدترین ابزار ها

+ اولویت بندی مراحل

+ تشریح کامل روند احیا

+ طراحی و گرافیک زیبا و چشم نواز

+ دارای ابزار های کامل در مطالعه بهتر و راحت

+ امکان بزرگنمایی تصاویر با یک کلیک (Pinch Zoom and Pan)

+ جستجوی پیشرفته در اپلیکیشن