پروژه پاورپوینتی توربین بخار(کاملا کاربردی)

پروژه پاورپوینتی توربین بخار در 33 اسلاید تصویری فرمولی و توضیحی توربین های بخار یکی از مهمترین اجزای نیروگاه های حرارتی هستند که مطابق شکل بالا در سیکل این نوع از نیروگاه قرار می گیرند. در این سیکل علاوه بر توربین بخار، کمپرسور و بویلر ،کندانسور و اپروژه پاورپوینتی توربین بخار(کاملا کاربردی)|258882|arshad100|پروژه پاورپوینتی توربین بخار در 33 اسلاید تصویری فرمولی و توضیحی توربین های بخار یکی از مهمترین اجزای نیروگاه های حرارتی هستند که مطابق ش
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پروژه پاورپوینتی توربین بخار(کاملا کاربردی) هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

پروژه پاورپوینتی توربین بخار در 33 اسلاید تصویری فرمولی و توضیحی

توربین های بخار یکی از مهمترین اجزای نیروگاه های حرارتی هستند که مطابق شکل بالا در سیکل این نوع از نیروگاه قرار می گیرند. در این سیکل علاوه بر توربین بخار، کمپرسور و بویلر ،کندانسور و اواپراتور نیز وجود دارد. راندمان این نوع از توربین بسته به نوع طراحی و تعداد مرحله (Stage) آن متغیر است . از آنجایی که راندمان کلی سیستم نیروگاه حرارتی نزدیک به 40 درصد است ، باید راندمان توربین را تا حد امکان در سطح بالایی نگه داشت. که برای این کار توربین بخار را به صورت ترکیبی از ضربه ای و عکس العملی می سازند. در سیکل های ترکیبی نیز ممکن است از دو توربین بخار فشار بالا و پایین استفاده شود. درجه حرارت ورود بخار به این توربین ها نیز بسته به فشار کاری بویلر ممکن است تا بالاتر از 400 درجه سانتی گراد برسد (البته درمقایسه با توربین های گازی با درجه تا 1800 درجه ناچیز است).