پاورپوینت معرفي سيستم هاي ترمز در خودروها

دانلود پاورپوینت با موضوع معرفی و آشنایی با سیستم ترمز خودروها دارای 26 اسلاید و با فرمت pptx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد. تعداد اسلاید : 26 اسلاید فرمت فایل: پاورپوینت ppt و قابل ویرایش آماده برای : ارائه ، چاپ ،پاورپوینت معرفي سيستم هاي ترمز در خودروها|31022603|arshad100|دانلود پاورپوینت با موضوع معرفي سيستم هاي ترمز در خودروها,دانلود پاورپوینت,معرفي سيستم هاي ترمز در خودروها,سيستم هاي ترمز در خودروها,ترمز در خودروها
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت معرفي سيستم هاي ترمز در خودروها هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود پاورپوینت با موضوع معرفی و آشنایی با سیستم ترمز خودروها
دارای 26 اسلاید و با فرمت pptx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید :
26 اسلاید
فرمت فایل:
پاورپوینت ppt و قابل ویرایش
آماده برای :
ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی ازمتن اسلایدها :

تعاريف

سيستم ترمز ضدقفل يا ABS
Anti-Lock Braking Syatem(ABS)
سيستم توزيع الكترونيكي نيروي ترمز يا EBD
ELECTRONIC BRAKE DISTRIBUTION SYSTEM (EBD)
سيستم پايداري الكترونيكي ياESP
ELECTRONIC STABILITY PROGRAM SYSTEM (ESP)
سیستم کنترل لغزش دراثرشتاب ASR
Acceleration Skid Control (ASR)

مقدمه
امروزه با پيشرفت زيادی که در الکترونيک و کاربرد تراشه های نيمه هادی بوجود آمده است تحول بزرگی درهدايت خودرو و ترمزهای آن رخ داده است که استفاده از ترمزهای ABS يکی از انهاست .
استفاده از سيستم‌هاي کمکي و تقويت کننده الکترونيکي و مکانيکي نيز براي هر چه بهتر کردن فعاليت ترمزها بر روي انواع خودروهاي جديد به کار گرفته مي‌شود اين سيستم‌ها با وارد آوردن اندک فشاري به پدال ترمز فعال شده و بهترين نتيجه را در اختيار راننده قرار مي‌دهد .
همه کسانی که تجربه ممتد رانندگی با اتومبيل به خصوص در جاده های خيس و لغزنده را دارند به خوبی می دانند که در اين شرايط چقدر کنترل خودرو مشکل است و تا چه اندازه خطر سر خوردن و به خصوص هنگام ترمزهای ناگهانی وجود دارد که کمترين نتيجه آن پرتاب خودرو به بيرون جاده است .