بررسی استفاده از كنجاله كلزا در جيره مرغان تخمگذار

دانلود فایل کامل بررسی استفاده از كنجاله كلزا در جيره مرغان تخمگذار در قالب فایل word و متشکل از 6 صفحه قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد. بخشی از محتوای فایل دانلودی :: كلزا يكي از دانه هاي روغني است كه از اعضاء خانواده بررسی استفاده از كنجاله كلزا در جيره مرغان تخمگذار|31022776|arshad100|استفاده از كنجاله كلزا در جيره مرغان تخمگذار,گياه كلزا,مرغان تخمگذار تبديل به تري متيل آمين مي شود ,بررسی سطوح مختلف کنجاله کلزا و مکمل کلسیم در جیره
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان بررسی استفاده از كنجاله كلزا در جيره مرغان تخمگذار هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود فایل کامل بررسی استفاده از كنجاله كلزا در جيره مرغان تخمگذار
در قالب فایل word و متشکل از 6 صفحه قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

بخشی از محتوای فایل دانلودی ::
كلزا يكي از دانه هاي روغني است كه از اعضاء خانواده كروسيفرا( cruciferae ) و جنس براسيكا ( brassica ) مي باشد . اين دانه مخصوص مناطق معتدل و سردسير بوده كه امروزه در اكثر نقاط دنيا در سطح وسيع كشت مي شود . گياه كلزا داراي گلهاي زرد رنگ و غلاف و ساقه مي باشد كه در داخل هر غلاف 15 – 40 عدد دانه كوچك و گرد به قطر 1 – 2 ميلي متر وجود دارد .كنجاله حاصل از روغن كشي دانه روغني كلزا به طور متوسط 35% پروتئين دارد كه به ميزان وسيعي مي تواند به عنوان مكمل پروتئيني در تغذيه دام و طيور مورد استفاده قرار گيرد . همچنين از نظر اسيدهاي آمينه گوگرددار ( سيستئين ، سيستين ، متيونين ) و ويتامين ها غني مي باشد .