پاورپوینت استان همدان

دانلود پاورپوینت با موضوع دارای 29 اسلاید و با فرمت .PPT و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد. تعداد اسلاید : 29 اسلاید فرمت فایل: پاورپوینت .PPT و قابل ویرایش آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس قسمتی از متن نمونه:پاورپوینت استان همدان|31025071|arshad100|پاورپوینت,استان,همدان,پاورپوینت استان همدان,پکیج پاورپوینت استان همدان ,پکیجپاورپوینت استان همدان ,پکیج پاورپوینت استان همدان,پاورپوینت استان همدان
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت استان همدان هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


دانلود پاورپوینت با موضوع دارای 29 اسلاید و با فرمت .PPT و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 29 اسلاید


فرمت فایل: پاورپوینت .PPT و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانسقسمتی از متن نمونه:
استان همدان با مساحت 20هزار و 172 کیلومتر مربع , 2/1 در صد از مساحت کل کشور را در بر می گیرد . این استان بین مدارهای 59 درجه و 33 دقیقه تا 49 درجه و 35 دقیقه عرض شمالی و 34 درجه و 47 دقیقه تا 34 درجه و 49 دقیقه طول شرقی از نصف النهار گرینویچ قرار گرفته است . استان همدان جزو استانهای غربی ایران است که از شمال به استان زنجان , از جنوب به استان لرستان , از شرق به استان مرکزی و از غرب به استان های کرمانشاه و کردستان محدود می شود.بلندترین نقطه استان همدان ,قله الوند با ارتفاع 3574 متر و پست ترین مکان این استان اراضی عمر آباد در کنار رود قره چای در بخش شرا وپیشخوار است .
جمعيت و ويژگي هاي آن
تعداد جمعيت شهرستان همدان بر اساس سر شماري سال 85 معادل 637304 نفر بوده است كه37.4 درصد از جمعيت استان را شامل مي شود . از اين تعداد 81.2 درصد در نقاط شهري و18.8 درصد در نقاط روستايي ساكن مي باشند .

استان همدان از نظر تقسیمات کشوری , 8 شهرستان , 16 شهر , 18 بخش , و 68 دهستان دارد و مرکز آن شهر همدان است . این استان منطقه ای است مرتفع , کوهستان الوند که از شمال غربی به جنوب شرقی کشیده شده است جزو پیشکوه های داخلی زاگرس است . کوه الوند در جنوب و غرب شهر همدان قرار گرفته است و توده ای از سنگ گرانیت است .
شهرستانها
اسدآباد ، بهار، همدان‌‌ ،کبودرآهنگ ، ملایر ، نهاوند ، رزن ، تویسرکان ,فامنین
نژاد زبان مذهب:
مردم استان همدان از نژاد آريایی و از قديمی ترين ساكنان ايران زمين هستند . بیشتر مردم این منطقه مسلمان و دارای مذهب شیعه جعفری هستند . کلیمیان ، زرتشتیان و ارمنیان از اقلیت های مذهبی استان همدان به شمار می روند . همچنین در این استان طوايف و اقوام مختلفی مانند فارس ، ترک ، لر و كرد ساكن هستند و هر كدام با فرهنگ و آداب و رسوم خاص خود زندگی می كنند .
. فارس ها بیشترین ساكنين استان همدان هستند و از قديمی ترين ساكنان اين منطقه محسوب می شوند كه از دوران مادها در اين ناحيه اسكان يافته اند زبان اغلب ساكنان همدان فارسی و با گويش های حصاركی – جولانی ورمزياری و است .


مطالب دیگر:
📖تحقیق در مورد مفهوم هنر📖تحقیق در مورد زمان و حركت در آثار تجسمي📖تحقیق در مورد معناي واقعي هنر و هنرمند📖تحقیق در مورد بزرگداشت هزارة سعدي📖تحقیق در مورد معناي هنر ازنظر نظامهاي فكري و جهان بيني‌هاي مختلف📖تحقیق در مورد متون فيلم برداري و تصويربرداري📖تحقیق در مورد اصول نقاشي ايراني📖تحقیق در مورد عناصر بصري در گرافيك📖تحقیق در مورد تعريف موسيقي📖تحقیق در مورد هنر بازيگري📖تحقیق در مورد جايگاه موسيقي سنتي در ايران📖تحقیق در مورد تاريخچه رنگ و رنگرزي📖تحقیق در مورد فلسفه طبيعت در غرب📖تحقیق در مورد هنر (يافتن الكوي زيبايي شناختي)📖تحقیق در مورد هنر (موسيقي و خطاطي)📖تحقیق در مورد چاپ سيكل اسكرين📖تحقیق در مورد نقش خط در ايجاد فضاي تجسمي📖تحقیق در مورد موسيقي چيست؟📖تحقیق در مورد خلاصه نويسي چند كتاب دربارة شاهنامه فردوسي📖تحقیق در مورد تركيب بندي رنگ در آثار نگارگري ايراني – اسلامي📖تحقیق در مورد عوامل مؤثر در انتخاب رنگ📖تحقیق در مورد هنرهاي سنتي📖تحقیق در مورد پوستر چيست؟📖تحقیق در مورد هنرمند كيست؟ (بحثي پيرامون خلاقيت)📖تحقیق در مورد هنر اصيل ايراني (سفالگري و نقوش روي سفال)