پاورپوینت تئاتر درماني

دانلود پاورپوینت با موضوع دارای 68 اسلاید و با فرمت .pptx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد. تعداد اسلاید : 68 اسلاید فرمت فایل: پاورپوینت .pptx و قابل ویرایش آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس قسمتی از متن نمونپاورپوینت تئاتر درماني|31025100|arshad100|پاورپوینت,تئاتر,درماني,پاورپوینت تئاتر درماني,پکیج پاورپوینت تئاتر درماني ,پکیجپاورپوینت تئاتر درماني ,پکیج پاورپوینت تئاتر درماني,پاورپوینت تئاتر درماني
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت تئاتر درماني هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


دانلود پاورپوینت با موضوع دارای 68 اسلاید و با فرمت .pptx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 68 اسلاید


فرمت فایل: پاورپوینت .pptx و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس


قسمتی از متن نمونه:

تئاتر که نام ديگر آن سايکودرام مي­باشد همان نقشي است که هر کدام از ما در زندگي روزمره­ي خود داريم. يکي از ما، در نقش پدر، يکي در نقش مادر، يکي در نقش خواهر و ... و هر کدام در نقش خود و جاي خود ثابت مي­مانيم تا مراحلي را طي کنيم و به رشدي بالاتر برسيم شايد محيط اطراف و گذر زمان ما را دچار تحولاتي کند اما همواره نقش­هاي ما ثابتند و تنها مرگ است که مي­تواند اين نقش­ها را تغيير دهد.

پسیكودرام (تئاتر درمانی) همیشه با نام دكتر مورنو همراه است . زیرا اوست كه به اثر درمانی درامها در روحیه تماشاگران و بازیگران پی برده و این روش درمانی گروهی را در بیماران روانی توجیه علمی نموده .
از قدیم می دانستند كه عمل به تكلم مقدم است، و تكلم عمل سمبولیك حركات است. بشر اولیه عادت داشته كه هیجانات و ناراحتیهای روانی خود را به صورت حركات نشان دهد و موضوع تكلم در سیرتكاملی موجود انسانی بعداً ظاهر شده .

هنر درمانی یکی از راه های درمان معضلات و مشکلات روحی و روانی است یکی از شاخه های هنردرمانی، بازی درمانی است که خود به شاخه های گوناگونی چون سایکودرام و درام درمانی تقسیم می شود، گروه درمانی را نخستین بار جوزف اچ پرات در ایالات متحده آمریکا از 1915 آغاز کرد. او نخستین شکل گروه درمانی را با هدف درمان پزشکی در بیماران مبتلا به سل به کار گرفت، کار او شباهت زیادی به گروه های خودیاری و گروه درمانی های رفتاری شناختی امروزی داشت که هدف آن ها کاهش استرس مشکل مشترک جسمی یا روان شناختی اعضای گروه است


مطالب دیگر:
🔍ررسي تأثير سبكهاي فرزند پروري والدين بر ميزان خلاقيت كودكان🔍کارآموزی دبیرستان🔍بررسی رضایت زناشویی بر سبک های مختلف دلبستگی🔍پایان نامه هوش🔍پایان نامه برق🔍حقوق انتقال در بازار برق🔍بررسی کارآیی نیروگاههای انرژیهای تجدید پذیر در جهان🔍امورمالي در صنعت برق.doc🔍انتخاب،‌انتصاب و تغيير مديران و تجارب كشورهاي فرانسه، ژاپن، انگليس ، آمريكا و كره جنوبي🔍اولين گزارش ملي تجارت الكترونيكي در ايران🔍سازمان اوپک🔍اندازه گيري كبالت و كادميم با روش هاي مختلف از لوله كوارتزي شكاف دار و طيف سنجي جذب اتمي شعله🔍تاثیر گروه القاعده بر منافع ملی جمهوری اسلامی ایران🔍سیمای سیاسی و اجتماعی خواجه رشید الدین فضل الله همدانی🔍The Effects of Song Technique in Teaching Paper Based TOEFL (PBT)’S Listening Comprehension Section:🔍پاورپوینت-بادگیرها و اصول طراحی آنها- در 70 اسلاید-powerpoint-ppt🔍سوالات کنکور🔍عایق های مایع در برق قدرت🔍سرب - پلیمر🔍توسعه فساد و ماندگاری ماهی تازه و نرمتنان🔍پروژه نهایی طراحی زعفران🔍بررسي فلوريستيك منطقه حفاظت شده كرائي🔍بررسی کمی تاثیر خشکسالی بر عملکرد محصول جو در شهر تبریز🔍تاثیرات کم رویی بر یادگیری دانش آموزان ابتدایی🔍تاثير تكنولوژي هاي مجازي بر پيشرفت تحصيلي دانش آموزان