پاورپوینت تئوري اجتماعي آلبرد باندورا

دانلود پاورپوینت با موضوع دارای 23 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد. تعداد اسلاید : 23 اسلاید فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس قسمتی از متن نمونه:پاورپوینت تئوري اجتماعي آلبرد باندورا|31025101|arshad100|پاورپوینت,تئوري,اجتماعي,آلبرد,باندورا,پاورپوینت تئوري اجتماعي آلبرد باندورا,پکیج پاورپوینت تئوري اجتماعي آلبرد باندورا ,پکیجپاورپوینت تئوري اجتماعي آلبرد باندورا ,پکیج پاورپوینت تئوري اجتماعي آلبرد باندورا,پاورپوینت تئوري اجتماعي آلبرد باندو
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت تئوري اجتماعي آلبرد باندورا هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


دانلود پاورپوینت با موضوع دارای 23 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 23 اسلاید


فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس


قسمتی از متن نمونه:


آلبرت باندورا
آلبرت باندورا، روانشناسی اهل استانفورد موافق است که گفتگو الزاماً راهی موثربرای تغیر رفتار انسانی نیست.
افراد اطلاعات، ارزشها، نگرش ها و قضاوتهای اخلاقی و استاندارهای رفتاری جدید را از طریق مشاهده سایرین کسب می نمایند.
مدلها، فیلم ها، نوارهای ویدئوئی مدلهای سمبولیک همه عمومیت های آموزشی می باشند.
طبق این تئوری هر چه دریافت شود، رفتار، اثرات و نتایج مطلوب و مورد انتظار را ایجاد می کند، در مواردی مشابه در آینده تنظیم یافته و به کار می رود.
تشویق کلامی موجب احساس شایستگی در فرد می شود.
آلبرت باندورا معتقد است که ما به دو طریق فرآیند ها را انجام می دهیم: از طریق تصاویر و کدهای صوتی.

فرض اصلی باندورا این است که ما می توانیم از طریق مشاهده دیگران، بیاموزیم. او تجربه هم ذات پنداری را روشی متداول برای تغییر دادن انسانها می داند. باندورا از لغت «مدل سازی» برای توصیف دو فرایند حد واسط مورد اشاره کمپل در مشاهده واکنش استفاده می کند (یعنی مشاهده واکنش و مدل سازی فرد دیگر) و معتقد است که مدل سازی می تواند به اندازه تجربه مستقیم موثر باشد.


مطالب دیگر:
دانلود پاورپوینت در مورد ترامادولدانلود پاورپوینت تحلیل تصاویر رادیو گرافیدالود پاورپوینت جذب سطحیدانلود پاورپوینت تشریح الزامات سیستم مدیریت (HSE)دانلود تحقیق با موضوع گای سورمنآگهی ترحیم و فوت مادر طراحی جدید psdآموزش مصور گودبرداری و سازه نگهبانطرح لایه باز عرقیات گیاهی (برچسب عرق دارچین)اموزش کامل و دقیق رسم تمام نمودار ها در پایتونطرح لایه باز عرق نعنا لایه باز 12*5.73 سانتی مترپاورپوینت مکاتب مدیریت استراتژیکدانلود پاورپوینت مبدل های حرارتیپاورپوینت مکانیک سیالاتدانلود پاورپوینت ارگونومی در کفش ورزشیاصول طراحی و ساخت منابع تغذیه سوئیچینگ با کنترل جریان و مزایا و معایب هر یک از آنهادانلود تاریخچه اسکیت در ایران و جهانپاورپوینت آزمایشگاه مکانیک خاک - آزمایش: تعیین درصد رطوبت طبیعی خاک در 16 اسلاید کاملا قابل ویرایش همراه با شکل و تصاویرمواد سرامیکی و نحوه فراوری آنهاریخت شناسی و منظر شناسی شهری در شهرسازیدانلود فایل آماده دانلود برچسب گلاب قالب دار قابل ویرایش با فتوشاپملات و اندود و اندودکاریدانلود پاورپوینت تاثیر ازدواج بر رواندانلود فایل خانواده - ازدواج و طلاقدانلود پاورپوینت واژه کاوی مفهوم مدلدانلود پاورپوینت مدل سازی کاربردی