پاورپوینت تيراندازي

دانلود پاورپوینت با موضوع دارای 21 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد. تعداد اسلاید : 21 اسلاید فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس قسمتی از متن نمونه:پاورپوینت تيراندازي|31025104|arshad100|پاورپوینت,تيراندازي,پاورپوینت تيراندازي,پکیج پاورپوینت تيراندازي ,پکیجپاورپوینت تيراندازي ,پکیج پاورپوینت تيراندازي,پاورپوینت تيراندازي
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت تيراندازي هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


دانلود پاورپوینت با موضوع دارای 21 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 21 اسلاید


فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس


قسمتی از متن نمونه:


تاريخچه تيراندازي با تفنگ بادي
تيراندازي با تفنگ بادي از جديد ترين رشته هايي است که در برنامه فدراسيون جهاني گنجانده شده است. در اوايل قرن بيستم ميلادي تيراندازي با تفنگ بادي در بسياري از کشور ها رواج يافت اما نه به عنوان يک رشته رقابتي در سطح بين المللي. تا اينکه در 1958 ميلادي کارل آگوست لارسن (دبير کل فدراسيون جهاني تيراندازي در سالهاي 1960- 1947) رشته تفنگ بادي را به عنوان رشته اي که مي توانست جاي گزين مناسبي براي رشته هاي خفيف باشد معرفي کرد. تا آن زمان مسابقات تيراندازي در اين رشته در برخي از کشور ها انجام مي گرفت اما تحقق خواسته او تا 1970 ميلادي که مسابقات قهرماني جهان در اين رشته برگزار شد به طول انجاميد. لارسن که در سال 1971 ميلادي درگذشت. وي سرانجام شاهد بر گزاري اين رشته ورزشي در برنامه رقابت هاي بين المللي بود. در سومين دوره بازي هاي آسيايي 1958 ميلادي اين رشته براي اولين بار به صورت سه وضعيت برگزار شد. در 1966 ميلادي اولين دوره مسابقات اروپايي اين رشته در ويس بادن آلمان بر گزارشد. در اين مسابقات 80 تيرانداز در قالب 18 تيم حضور داشتند. در رده بندي تيمي سوييس با کسب 1532 امتياز به مقام قهرماني رسيد و گ.کوميت از آلمان با کسب 385 امتياز عنوان نخست اين مسابقات را به خود اختصاص داد.
فدراسيون تيراندازي آلمان در 1966 ميلادي کارت هدف جديدي را براي اين رشته طراحي وپيشنهاد کرد. در 1970 ميلادي با معرفي اين کارت رکورد هاي اين رشته دستخوش تحول تازه اي شد. از کارت هدف جديد در اولين دوره مسابقات قهرماني جهان در فونکس آريزونا استفاده شد. در اين مسابقات 93 تيرانداز در قالب 20 تيم حضور داشتند. کشور آلمان با کسب 1512 امتياز مقام اول تيمي را از آن خود کرد و در رده بندي انفرادي گ.کاسترمان از آلمان با کسب 387 امتياز نفر اول شد.


مطالب دیگر:
📗بررسی مهمترین عوامل موثر بر شکل گیری و ساخت مستمر هویت سازمانی📗مبانی نظری و پیشینه تحقیق معنويت در کار و سازمان 48 صفحه📗پاورپوینت بانكداري راستین📗پاورپوینت استراتژی های ورود به بازار بین الملل📗پاورپوینت حسابداری فعالیت های بیمه ای📗پاورپوینت آشنایی با سازمان‌هاي بین المللی مرتبط با سلامت📗پاورپوینت کنفرانس تجارت و توسعه سازمان ملل متحد📗پاورپوینت فصل اول کتاب سازمانها: سیستمهای عقلایی، طبیعی و باز تألیف ریچارد اسکات ترجمه دکتر حسن ميرزائي اهرنجاني با موضوع سازمانها📗پاورپوینت راهبری شرکتی📗سوالات آزمون احراز صلاحیت مشاوران فناوری و اطلاعات-رشته مدیریت📗سوالات آزمون احراز صلاحیت مشاوران فناوری و اطلاعات-رشته شبکه📗سوالات آزمون احراز صلاحیت مشاوران فناوری و اطلاعات-رشته سخت افزار📗سوالات آزمون احراز صلاحیت مشاوران فناوری و اطلاعات-رشته نرم افزار📗سوالات آزمون احراز صلاحیت مشاوران فناوری و اطلاعات-رشته اینترنت📗سکه رایگان و بینهایت برای بازی کوییز آف کینگز Quiz Of Kings📗پاورپوینت آشنایی با موزه آبگینه و سفالینه📗دانلود پرسشنامه الگوی ارتباطات دانشجو - استاد با روایی و پایایی📗دانلود پرسشنامه استاندارد اضطراب زانک با نمره گذاری، روایی و پایایی📗پرسشنامه باورهای غیر منطقی اهواز (IBT-A4) با روایی و پایایی📗​​​​​​​دانلود پرسشنامه سنجش خلاقیت (سیالیت) عابدی 1372 فرمت doc📗پرسشنامه سازگاری دانشجویان فرحبخش (1390) با نمره گذاری، روایی و پایایی📗پرسشنامه شخصیت آیزنک 57 سوالی فرم بزرگسال epq📗پرسشنامه استاندارد محقق ساخته سنجش عملکرد ریاضی📗پرسشنامه سلامت روان scl90 با تفسیر و نمره گذاری، روایی و پایایی📗پرسشنامه رضایت زناشویی انریچ با نمره گذاری،خرده مقیاس ها، روایی و پایایی