پاورپوینت روش هاي برنامه‌ريزي شهري درايران و جهان

دانلود پاورپوینت با موضوع روش هاي برنامه‌ريزي شهري درايران و جهان دارای 34 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد. تعداد اسلاید : 34 اسلاید فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش آماده برای : ارائه ، چپاورپوینت روش هاي برنامه‌ريزي شهري درايران و جهان|31025405|arshad100|پاورپوینت روش هاي برنامه‌ريزي شهري درايران و جهان,روش هاي برنامه‌ريزي شهري درايران و جهان,برنامه‌ريزي شهري درايران و جهان,دانلود پاورپوینت روش هاي برنامه‌ريزي شهري درايران و جهان
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت روش هاي برنامه‌ريزي شهري درايران و جهان هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


دانلود پاورپوینت
با موضوع روش هاي برنامه‌ريزي شهري درايران و جهان دارای 34 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل
ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.


تعداد اسلاید : 34 اسلاید


فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس


قسمتی از متن نمونه:8-1- اولين عمليات شهرسازي در دوره معاصر

همزمان با منشور آتن در سال 1313 سرتيپ "كريم آقابوذر جمهري" كفيل شهرداري تهران به روش "بارون هوسمن" شهردار پاريس، خيابان‌هاي جديد تهران را در بافت قديم شهر مي‌گشود.
در آن موقع دو دهه از انتشار كتاب "پاتريك گِدِس" به نام شهرها در تحول (1915) مي‌گذشت. كه متدولوژي سنتي شهرسازي كه بر يك رشته عمليات حرفه‌اي و فيزيكي استوار بود را برپايه الگوي علمي (بررسي- تحليل- طرح) و با درك همه جوانب و وجوه به طور جامع قرار داد.
نظريات "گدس" مدت 60 سال بر تفكر شهرسازي علمي سايه انداخت.


25 سال تجربه شهرسازي بعد از جنگ جهاني در اروپا، مشكلات اين رويكرد يا طرز تفكر را به تدريج آشكار ساخت.
ناهمزماني برنامه‌ريزي شهري در ايران با جهان يك بار ديگر رخ نمود و در همان حال كه طرح‌هاي جامع مورد انتقاد كوبنده اين شهرسازان قرار داشت يعني در سال 1347 ه‍.ش طرح جامع تهران با همين سياق تهيه[1] و الگوي شهرسازي كشور گشت.
1 – "طرح جامع مهندس فرمانفرمائيان" كه بعداً به تصويب شورايعالي شهرسازي و معماري رسيد.