پاورپوینت جداسازي و اندازه گيري مقادير كم بعضی از تركيبات BTEX در نمونه های آبی زیست محیطی

دانلود پاورپوینت با موضوع دارای 36 اسلاید و با فرمت .pptx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد. تعداد اسلاید : 36 اسلاید فرمت فایل: پاورپوینت .pptx و قابل ویرایش آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس قسمتی از متن نمونپاورپوینت جداسازي و اندازه گيري مقادير كم بعضی از تركيبات BTEX در نمونه های آبی زیست محیطی|31028643|arshad100|پاورپوینت,جداسازي,و,اندازه,گيري,مقادير,كم,بعضی,از,تركيبات,BTEX,در,نمونه,های,آبی,زیست,محیطی,پاورپوینت جداسازي و اندازه گيري مقادير كم بعضی از تركيبات BTEX در نمونه های آبی زیست محیطی, پاورپوینت جداسازي و اندازه گيري مقادير كم بعضی از
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت جداسازي و اندازه گيري مقادير كم بعضی از تركيبات BTEX در نمونه های آبی زیست محیطی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


دانلود پاورپوینت با موضوع دارای 36 اسلاید و با فرمت .pptx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 36 اسلاید


فرمت فایل: پاورپوینت .pptx و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس


قسمتی از متن نمونه:
اکثر روش های نمونه برداری و آماده سازی نمونه بر اساس فن آوری های قرن نوزدهم نظیر سوکسوله٬ استخراج مایع – مایع (LLE)٬ استخراج با فاز جامد (SPE) وغیره می باشد.


زمان استخراج نسبتا طولانی و در نتیجه وقت گیر و خسته کننده بودن این روش ها
بالا بودن خطر از دست رفتن آنالیت ها به علت درگیر شدن درمراحل چند گانه استخراج
عدم پتانسیل لازم جهت خودکار شدن این روش ها
استفاده از حجم بالای حلال های آلی استخراجی در این روش ها که سمی و گران قیمت هستند.

لذا در سال های اخیر تلاش های زیادی در جهت مینیاتوری کردن این
روش ها به عمل آمده است؛ که از جمله این روش ها ی مینیاتوری شده :

1. Solid phase microextraction

2. Liquid phase microextraction