دانلود فایل پاورپوینت زندگینامه معمار رابرت اسلوتزی

توضیحات: فایل پاورپوینت زندگینامه معمار رابرت اسلوتزی ، در حجم 16 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه. بخشی از متن: رابرت اسلوتزی در ۲۷ نوامبر ۱۹۲۹ در بردانلود فایل پاورپوینت زندگینامه معمار رابرت اسلوتزی|32024273|arshad100|دانلود پاورپوینت زندگینامه معمار رابرت اسلوتزی,زندگینامه معمار رابرت اسلوتزی,رابرت اسلوتزی,پاورپوینت معرفی رابرت اسلوتزی,معمار رابرت اسلوتزی,پاورپوینت معرفی معمار رابرت اسلوتزی,پاورپوینت زندگینامه معمار رابرت اسلوتزی,رابرت اسلوتزی,خانه شیشه
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان دانلود فایل پاورپوینت زندگینامه معمار رابرت اسلوتزی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .توضیحات:
فایل پاورپوینت زندگینامه معمار رابرت اسلوتزی ، در حجم 16 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

رابرت اسلوتزی در ۲۷ نوامبر ۱۹۲۹ در بروکلین متولد شد.

رابرت اسلوتزی Robert Slutzky معمار، نقاش و نویسنده معاصر پس از ۶۰ سال تجربه و تحقیق در زمینه های مختلف هنری، روز سه شنبه در شهر Abington در سن ۷۵ سالگی دیده از جهان فرو بست.

هنرمندی که در راستای تحولات هنری قرن بیستم، با ارایه آثار مختلف و تالیفات خویش سعی داشت تا ارتباط معنایی و فرمال موجود در نقاشی و معماری را بازگو کند.
ارتباط بین رشته های هنری و تطابق الگوهایی که ارایه می شود نقش مهمی را در شکل گیری روند در قرن بیستم در عرصه هنر و بخصوص در ایجاد ایده های معمارانه ایفا می کنند. مقایسه دوره های مختلف هنری با اتفاقاتی که در مناطق مختلف جهان در فضای معماری می تواند شناختی عمیق از آثار خلق شده ایجاد کند.
و...

فهرست مطالب:
معرفی معمار
ارتباط هنر و معماری
بیوگرافی رابرت اسلوتزی
مهارت و تبحر رابرت اسلوتزی

این فایل با فرمت پاورپوینت در 16 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:
فایل پاورپوینت سبک معماری دیکانستراکشن(14 اسلاید)