دانلود پاورپوینت فوتبال

تعداد اسلایدها:19 نوع فایل:پاورپوینت شرایط بازی فوتبال: در این بازی هر تیم دارای 11 بازیکن است که یکی از آنها در دروازه قرار میگیرد و بقیه با توجه به استراتژی بازی در نقاط مختلف زمین قرار میگیرند. در تقسیمبندی دقیق، بازیکنها با توجه به مکان قرارگیریشدانلود پاورپوینت فوتبال|32046500|arshad100|روانشناسی و علوم تربیتی,پاورپوینت (اسلاید)
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان دانلود پاورپوینت فوتبال هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .تعداد اسلایدها:19

نوع فایل:پاورپوینت

شرایط بازی فوتبال: در این بازی هر تیم دارای 11 بازیکن است که یکی از آن‌ها در دروازه قرار می‌گیرد و بقیه با توجه به استراتژی بازی در نقاط مختلف زمین قرار می‌گیرند. در تقسیم‌بندی دقیق، بازیکن‌ها با توجه به مکان قرارگیری‌شان در زمین به مدافع، هافبک و مهاجم تقسیم می‌شوند. داوری مسابقات فوتبال به عهده چهار داور است. یکی از داوران که به نام داور وسط معروف است که در زمین فوتبال همراه با بقیه بازیکنان حرکت می‌کند، دو کمک داور نیز در کناره‌های زمین قرار می‌گیرند و داور چهارم نیز بیرون زمین است. هر تیم فوتبال، دست کم دارای یک سرمربی، یک مربی و یک مربی دروازه‌بان است. هم‌چنین هر تیم دارای تعدادی بازیکن ذخیره‌است که می‌توانند در میان بازی با بازیکن‌های درون زمین تعویض شوند. تعداد تعویض‌های هر تیم به سه تعویض محدود است.