تحقيق عملکرد و نگهداری از توربین های بخار، کندانسور، برج های خنک کننده و بخش های فرعی

دانلود تحقيق با موضوع عملکرد و نگهداری از توربین های بخار، کندانسور، برج های خنک کننده و بخش های فرعی، در قالب word و در 41 صفحه، قابل ویرایش، شامل: توربین هابه این دلیل دو شیوة استخراج استفاده می شودعملکرد توربینکار را با یک توربین اندازة‌ متوسط یا تحقيق عملکرد و نگهداری از توربین های بخار، کندانسور، برج های خنک کننده و بخش های فرعی|34012162|arshad100|توربین های بخار,کندانسور,برج های خنک کننده,عملکرد توربین های بخار,عملکرد کندانسور,عملکرد برج های خنک کننده,نگهداری از توربین های بخار,نگهداری از کندانسور,نگهداری از برج های خنک کننده,تحقیق توربین های بخار,تحقیق کندانسور
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان تحقيق عملکرد و نگهداری از توربین های بخار، کندانسور، برج های خنک کننده و بخش های فرعی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود تحقيق با موضوع عملکرد و نگهداری از توربین های بخار، کندانسور، برج های خنک کننده و بخش های فرعی،در قالب word و در 41 صفحه، قابل ویرایش، شامل:
توربین هابه این دلیل دو شیوة استخراج استفاده می شودعملکرد توربینکار را با یک توربین اندازة‌ متوسط یا تقطیرکننده بزرگ آغاز می کنیمتوربین در حرکت
با بسته شدن توربیننگهداری توربینچندین شیوة متفاوت مورد استفاده قرار می گیردعملکرد توربینکندانسورها
عملکرد کندانسور سطحی
نگهداری از کندانسور سطحیبهره برداری از کندانسوری که بخار را با هوا سرد می کنداین سیستم ها به دلیل ذیل بهتر می باشند
برج های خنک کننده
بهره برداری از برج های خنک کننده
نگهداری از برج های خنک کنندهلوازم کمکی
صافی های متحرک
پمپ هاخلأ و افشانک های جهش بخار
اندازه گیری خلأ


بخشی از متن تحقیق:
دو شیوة کلی برای تقسیم بندی توربین ها وجود دارد :
(1) بوسیلة بخارشان که وضعیتها را تأمین و تهی می کند و (2) بوسیلة ترتیب لولة محافظ و شافت شان. همچنین آنها بوسیلة تجهیزات محرکه یا تجهیزات مکانیکی یا یک ژنراتور برقی (مولد برق) شناسایی می شوند . از نوع محرکه یا تجهیزات مکانیکی یا یک ژنراتور برقی ( مولد برق ) شناسایی می شوند . از نوع محرکه ، مستقیم یا انتقال یافته در توصیف توربین استفاده می شود . در ایالات متحده خدمات وسیع برقی نیروگاه های برقی که با سوخت کانی می سوزند و به میزان 100 تا 1300 مگاوات برق تولید می کنند بر اساس یکی از این دو سیکل های سیستم طراحی می شوند :
1- سیستم های فشار زیر بحران با 2400 پوند در هر 5/1 اینچ مربع همراه با 1000 درجة فارنهایت ابرگرمش و 1000 درجة فارنهایت دمای گرمسازی .
2- سیستم های فشار زیر بحران با 3500 پوند در هر اینچ مربع همراه با 1000 درجة فارنهایت ابرگرمش و 1000 درجة فارنهایت گرمسازی.
با این حال، با وجود تولید کننده های مستقل برق (IPPS ) در نیروگاهی که کمتر از 100 مگاوات انرژی تولید می کند و سوخت های مختلف زیادی می سوزاند ، طراحهای سیکلی خیلی متفاوتی با فشارهای بخار کمتر از 1000 پوند در هر اینچ مربع و دماهای بخار 750 درجة فارنهایت استفاده می شود . با این وجود ، اهداف عملکرد این تسهیلات با خدمات وسیع برقی از جمله تولید برق با حداقل هزینه و بیشترین میزان اعتبار یکسان می باشد در حالیکه با تمام شرایط صدور جواز عملیات مواجه می شود. اغلب بدلیل مشکلات اساسی در رابطه با سوزاندن یک سوخت خاص ، دما و فشار بخار پایین تری مورد نیاز می باشد ...