تحقيق مدولاسيون QAM

دانلود تحقيق با موضوع مدولاسيون QAM، در قالب word و در 13 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن تحقیق: در مدولاسيون MPSK اختلاف فقط در فاز پالس ها است و در مدولاسيون MASKاختلاف فقط در دامنه پالس ها است ولي درمدولاسيونMQAM اختلاف در فازو دامنه پالس ها است. لتحقيق مدولاسيون QAM|34012163|arshad100|تحقيق,دانلود تحقيق,برق و الكترونيك,مدولاسيون,شبيه سازي,مدولاسيون QAM,تحقيق مدولاسيون QAM
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان تحقيق مدولاسيون QAM هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود تحقيق با موضوع مدولاسيون QAM،

در قالب word و در 13 صفحه، قابل ویرایش.بخشی از متن تحقیق:

در مدولاسيون MPSK اختلاف فقط در فاز پالس ها است و در مدولاسيون MASKاختلاف فقط در دامنه پالس ها است ولي درمدولاسيونMQAM اختلاف در فازو دامنه پالس ها است.
لازم به ذکر است که M=2 پالس ها و لذا سيگنال متشکل از آنها را مي توان به دو مولفه سينوسي _ کسينوسي تجزيه کرد يعني در اين حالت هم سيگنال نظيردو مدولاسيون DSB است يکي با و ديگري با به اين دليل به آن QAM گفته مي شود.
مدولاسيون MQAM همانطور که گفته شد داراي دو کارير مي باشد که يکي دقيقا با ْ90 درجه اختلاف فاز نسبت به ديگري وجود دارد. همانطور که در شکل زير ديده مي شود٬ابتدا دو مولفه I وQ در مدولا تور QAM به صورت زير توليد مي شود:
مدولاسيون MQAM داراي عرض باند مي باشد و براي آشکار سازي کافي است همبستگي با دو مولفه سينوسي و کسينوسي محاسبه شود ...