نقشه های اجرایی سوله با اتصالات پیچ و مهره ای

دانلود فایل ، در قالب dwg. توضیحات: در این محصول فایلی را برای شما ارائه می نماییم که نقشه های کامل اجرایی یک سوله فلزی با اتصالات پیچ و مهره ای در آن موجود است. تمامی نقشه ها، با دیتایل های سازه ای و اجرایی از قبیل تیرها، ستون ها، بادبندها، اعضای تقنقشه های اجرایی سوله با اتصالات پیچ و مهره ای|34012578|arshad100|نقشه های اجرایی سوله,دانلود نقشه های اجرایی سوله,دانلود رایگان نقشه های اجرایی سوله,دیتایل سقف سوله,دتایل سوله,دیتایل های سوله,دانلود دتایل سوله,نقشه سوله,نقشه سوله دانلود,نقشه سوله خرپایی,نقشه سوله های صنعتی,اتصالات سوله,اتصالات در سوله
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان نقشه های اجرایی سوله با اتصالات پیچ و مهره ای هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود فایل ،

در قالب dwg.

توضیحات:

در این محصول فایلی را برای شما ارائه می نماییم که نقشه های کامل اجرایی یک سوله فلزی با اتصالات پیچ و مهره ای در آن موجود است. تمامی نقشه ها، با دیتایل های سازه ای و اجرایی از قبیل تیرها، ستون ها، بادبندها، اعضای تقویتی، استیفنر ها، رفترها و … ترسیم شده و کلیه نقشه های سوله با اندازه گذاری ها و لایه بندی های مجزا می باشد.