پروژه طراحی گذرگاه (bus) در max+plus

دانلود پروژه با موضوع طراحی گذرگاه (bus) در max+plus، توضیحات: مدارbus 16 بیتی شامل ۱۶ مالتی پلکسر ۸*۱ به صورت سیمبل شده می باشد و برای طراحی در کامپیوتر پایه به عنوان گذرگاه مورد استفاده قرار می گیرد.بقیه توضیحات در فایل راهنما موجود می باشد. راهنماپروژه طراحی گذرگاه (bus) در max+plus|34014497|arshad100|پروژه طراحی طراحی گذرگاه,پروژه طراحی گذرگاه bus,طراحی گذرگاه,طراحی گذرگاه bus,طراحی پروژه گذرگاه در مکس پلاس,طراحی گذرگاه Bus در مکس پلاس,پروژه مکس پلاس,دانلود پروژه مکس پلاس,پروژه طراحی گذرگاه در مکس پلاس,دانلود پروژه گذرگاه
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پروژه طراحی گذرگاه (bus) در max+plus هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود پروژه با موضوع طراحی گذرگاه (bus) در max+plus،
توضیحات:مدارbus 16 بیتی شامل ۱۶ مالتی پلکسر ۸*۱ به صورت سیمبل شده می باشد و برای طراحی در کامپیوتر پایه به عنوان گذرگاه مورد استفاده قرار می گیرد.بقیه توضیحات در فایل راهنما موجود می باشد. راهنما:نرم افزار مورد نیاز برای استفاده این پروژه، MAX+plus II 10.2 BASELINE می باشد.فایل راهنما، در قالب word می باشد.