پرسش نامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس (ایمار و هیکمان)

دانلود پرسش نامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس (ایمار و هیکمان)، در قالب word و در 4 صفحه، قابل ویرایش. توضیحات: اين پرسش نامه، توسط ایمار و هیکمان (1991) طراحی شده است و داراي 35 گويه است و شيوه پاسخ ­دهي به گويه ­هاي آن، براساس مقياس پنج درجه ­اي لپرسش نامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس (ایمار و هیکمان)|34015408|arshad100|پرسشنامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس,پرسشنامه ایمار و هیکمان, پرسشنامه استاندارد اثربخشی,پرسشنامه اثربخشی,پرسشنامه اثربخش مدیریت کلاس,پرسشنامه مدیریت کلاس,پرسش نامه مدیریت کلاس,پرسش نامه اثربخشی مدیریت کلاس,پرسش نامه اثربخشی مدیریت, مدیریت
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پرسش نامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس (ایمار و هیکمان) هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود پرسش نامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس (ایمار و هیکمان)،
در قالب word و در 4 صفحه، قابل ویرایش.


توضیحات:
اين پرسش نامه، توسط ایمار و هیکمان (1991) طراحی شده است و داراي 35 گويه است و شيوه پاسخ ­دهي به گويه ­هاي آن، براساس مقياس پنج درجه ­اي ليكرت به صورت (کاملاً مخالفم تا کاملاً موافقم) امتیازبندی شده است. اين پرسش نامه، سه زير مقياس انضباط و مدیریت کلاس، تأثیرات خارجی و اثربخشی آموزش شخصی را مي سنجد.

نحوه تفسیر و نمره گذاری دارد.
روایی و پایایی دارد.
منبع نیز دارد.