تحقیق فواصل فازی در شبکه توزیع برق‎

دانلود تحقیق در مورد فواصل فازی در شبکه توزیع برق‎، در قالب word و در 23 صفحه، قابل ویرایش، شاملک مقدمه رايج ترين انواع خطوط هوايي عايق شده در شبكه هاي توزيع هوايي هادي روكش دار Covered Conductors ويژگي هاي الكتريكي خطوط هوايي روكش دار معیار انتخاب‌ تحقیق فواصل فازی در شبکه توزیع برق‎|34016732|arshad100|فواصل فازی,شبکه توزیع برق,معیار انتخاب‌ فواصل‌ فازی‌,فواصل فازی در شبکه توزیع برق‎,شبكه هاي توزيع برق,فواصل دکل های برق,شبکه توزیع برق‎ چیست,شبکه توزیع برق‎ شهری,تحقیق شبکه های توزیع برق‎,مقاله شبکه توزیع برق‎,تحقیق در مورد شبکه توزیع برق‎
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان تحقیق فواصل فازی در شبکه توزیع برق‎ هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود تحقیق در مورد فواصل فازی در شبکه توزیع برق‎،

در قالب word و در 23 صفحه، قابل ویرایش، شاملک


مقدمه

رايج ترين انواع خطوط هوايي عايق شده در شبكه هاي توزيع هوايي

هادي روكش دار Covered Conductors

ويژگي هاي الكتريكي خطوط هوايي روكش دار

معیار انتخاب‌ فواصل‌ فازی‌

فاصله‌ فاز تا بدنه‌ دکل‌

فواصل فازیبخشی از متن تحقیق:

شبكه هاي توزيع در اكثر كشورهاي در حال توسعه و جهان سوم با استفاده از هادي هاي لخت اجرا مي شوند. اين در حالي است كه مصرف كنندگان انرژي الكتريكي در كشورهاي پيشرفته بويژه در طي چند دهه اخير شاهد روند رو به رشد استفاده از انواع خطوط هوائي عايق شده در شبكه هاي توزيع هوايي مي باشند.

رايج ترين انواع خطوط هوايي عايق شده در شبكه هاي توزيع هوايي عبارتند از:

1- هادي روكش دار (Covered Conductor (CC

2- هادي با روكش ضخيم (Covered Conductor Thick (CCT

3- كابل باندل هوايي كابل خودنگهدار (Self-suppporting Cable) در دو نوع با پوشش فلزي و با پوشش غيرفلزي

4- كابل هوايي فاصله دار (Aerial Spacer Cable (ASC

از بين موارد فوق CC و CCT بسيار مشابه مي باشند. هر دوي آن ها داراي هادي هاي مجزا هستند كه با عايق پلي اتيلن كراس لينك (Cross LinkedPolyethlene (XLPE پوشيده شده اند. تفاوت اساسي CCT با CC اين است كه در نوع CCT ضخامت عايق، متناسب با سطح ولتاژ و سايز هادي تغيير مي كند و هم چنين داراي روكش خارجي از جنس پلي اتيلن سنگين (HDPE (High Density Polyethylene مي باشد. نوع CC صرفاً در مقابل برخوردهاي اتفاقي و كوتاه مدت دوفاز به هم يا فاز به زمين استقامت الكتريكي نشان مي دهد، در حالي كه CCT مي تواند در مقابل تماس هاي طولاني مدت دوفاز به هم يا يك فاز به زمين استقامت عايقي مناسب داشته باشد.