تحقیق کنترل توان ری اکتیو دینامیک در شبکه های میکروی مجتمع با استفاده از IPFC

دانلود تحقیق در مورد کنترل توان ری اکتیو دینامیک در شبکه های میکروی مجتمع با استفاده از IPFC، در قالب doc و در 12 صفحه، قابل ویرایش، شامل: چکیده مقدمه توان ری اکتیو کنترل توان ری اکتیو کنترل توان ری اکتیو دینامیک میکروشبکه های (Islanded) کنترل توان رتحقیق کنترل توان ری اکتیو دینامیک در شبکه های میکروی مجتمع با استفاده از IPFC|34016745|arshad100|کنترل کننده جریان توان خطوط داخلی,کنترل توان ری اکتیو,دینامیک های سیستم توان,شبکه میکرو,IPFC,,کنترل توان ری اکتیو دینامیک در شبکه های میکروی مجتمع با استفاده از IPFC,تحقیق کنترل کننده جریان,مقاله کنترل کننده جریان
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان تحقیق کنترل توان ری اکتیو دینامیک در شبکه های میکروی مجتمع با استفاده از IPFC هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود تحقیق در مورد کنترل توان ری اکتیو دینامیک در شبکه های میکروی مجتمع با استفاده از IPFC،

در قالب doc و در 12 صفحه، قابل ویرایش، شامل:


چکیده

مقدمه

توان ری اکتیو

کنترل توان ری اکتیو

کنترل توان ری اکتیو دینامیک

میکروشبکه های (Islanded)

کنترل توان ری اکتیو دینامیک در میکروشبکه های Islanded

کنترل جریان توان خطوط داخلی

نتایج شبیه سازی شده

نتیجه گیریچکیده تحقیق:

این تحقیق بر روی رفتار دینامیک سیستم تبادلی انعطاف پذیر ابزارهای ac مانند کنترل کننده جریان توان خطوط داخلی (IPFC) بحث می کند. کنترل کننده جریان توان خطوط داخلی (IPFC) مفهوم جدیدی است که برای جبران و مدیریت جریان توان ری اکتیو در سیستم های دارای چند خط تبادلی پیشنهاد شده است. مزیت این روش، این است که می تواند از شرایط ولتاژ ناپایدار در شبکه میکرو با استفاده از پیش بینی ناپایداری ها در زمانی اندک، قبل از وقوع جلوگیری کند. این روش، همچنین می تواند جلوی افت و خیزهای ولتاژ را در هر فازی از سیستم بگیرد. این توانایی باعث می شود هر دوی جریان های واقعی و ری اکتیو توان در بین خطوط یکسان شود و توان از مناطق پربار به مناطق کم بار در خطوط حرکت نماید. افت ولتاژ ری اکتیو را جبران کند و آن را با توان خط ری اکتیو مطابقت دهد و تأثیرگذاری سیستم جبران را در مقابل اختلالات دینامیکی افزایش دهد. این روش برای مقایسه عمل کنترل با دیگر روش های کنترل ولتاژ و روش VVC استفاده می شود.