جزوه آموزشی طراحی و مدل سازی استخر در نرم افزار Sap2000

دانلود جزوه آموزشی طراحی و مدل سازی استخر در نرم افزار Sap2000، در قالب pdf و در 63 صفحه، شامل: معرفی مدل معرفی Grid Line معرفی مشخصات مصالح معرفی مقاطع ترسیم مقاطع مش بندی معرفی بارها اختصاص فشار آب و خاک اعمال فنرهای خاک اعمال بار کف معرفی ترکیبات جزوه آموزشی طراحی و مدل سازی استخر در نرم افزار Sap2000|34037568|arshad100|طرح سازه ای مدلسازی استخر,مدلسازی استخر در SAP2000, مدلسازی فنر خاک,سختی فنر خاک,طراحی استخر در سپ,مدل سازی استخر در سپ,طراحی استخر در نرم افزار سپ,مدل سازی استخر در نرم افزار sap,طراحی استخر در سپ,مدل سازی استخر در sap
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان جزوه آموزشی طراحی و مدل سازی استخر در نرم افزار Sap2000 هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود جزوه آموزشی طراحی و مدل سازی استخر در نرم افزار Sap2000،
در قالب pdf و در 63 صفحه، شامل:

معرفی مدل
معرفی Grid Line
معرفی مشخصات مصالح
معرفی مقاطع
ترسیم مقاطع
مش بندی
معرفی بارها
اختصاص فشار آب و خاک
اعمال فنرهای خاک
اعمال بار کف
معرفی ترکیبات بار
عملیات تحلیل
طرح سازه ای


توضیحات:
در این فایل آموزشی سعی شده است تا به طراحی و مدل سازی استخر در نرم افزار SAP2000 پرداخته شود. در این آموزش یک مدل واقعی نرم افزار در نظرگرفته شده است. سپس به مدل سازی اجزای آن پرداخته می­ شود. با توجه به این که بیشتر دانشجویان و دانش پژوهان در مدل سازی خاک در نرم افزار دارای ابهام می ­باشد، در این جزوه آموزشی سعی شده به زبان ساده، مبانی تئوری و مبانی مدل سازی خاک در نرم افزار انجام و در انتها نیز به طرح سازه ­ای استخر پرداخته شود.