داده آماری نرم افزار spss برای تمرین دانشجویان- سری دوم

دانلود داده آماری نرم افزار spss برای تمرین دانشجویان- سری دوم، توضیحات: داده آماده نرم افزار spss به تعداد 200 نفر پاسخگو و 32 سؤال جهت تمرین دانشجویان در یادگیری نرم افزار spss تهیه شده است. توجه: داده های حاضر صرفآ جنبه تمرینی دارند و برای استفادهداده آماری نرم افزار spss برای تمرین دانشجویان- سری دوم|34039429|arshad100|داده آماری,داده های آماری spss,داده برای تمرین spss,دانلود داده های آماری,دانلود داده های خام برای تمرین spss,داده آماده برای تمرین spss,داده های آماری برای نگارش مقالات,دانلود داده های آماری spss,دانلود رایگان داده های آماری spss
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان داده آماری نرم افزار spss برای تمرین دانشجویان- سری دوم هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود داده آماری نرم افزار spss برای تمرین دانشجویان- سری دوم،


توضیحات:
داده آماده نرم افزار spss به تعداد 200 نفر پاسخگو و 32 سؤال جهت تمرین دانشجویان در یادگیری نرم افزار spss تهیه شده است.
توجه: داده های حاضر صرفآ جنبه تمرینی دارند و برای استفاده در فصل 4 پایان نامه مناسب نیستند.چرا که ارسال کننده داده ها با تغییر در داده های پایان نامه خود، تنها آنها را برای تمرین های کلاسی برای یادگیری نرم افزارهای SPSS،AMOS و LIZREL آماده کرده است. داده های حاضر از شرط نرمال بودن با استفاده از آزمون کولموگروف اسمیرنف برخوردار نیستند.و از شرط نرمال با بررسی چولگی و کشیدگی برخوردار می باشند.
داده های حاضر برای تمرین نرم افزار AMOS و LIZREL بسیار مناسب می باشند و مدل براحتی اجر می شود.
دانشجویان با استفاده از داده های موجود در نرم افزار به تمرین آیتم های مختلف در فصل 4 پایان نامه خود خواهند پرداخت.
داده های موجود دارای پایایی بسیار مناسبی (0/753) می باشند و دانشجویان قادر خواهند بود براساس تعداد سؤالات (32 سؤال) به تقسیم بندی پرداخته و به مؤلفه های مورد نظر خود سؤالاتی را اختصاص دهند.
از مزیت داده جمع آوری شده بیشترحجم نمونه زیاد آن می باشد که به کاربر اجازه تمرین های مختلف با حجم نمونه های مختلف را می دهد.
دانشجویان با انجام تمرین های مداوم توانایی های لازم را کسب نموده و قادر خواهند بود پایان نامه و مقالات خود را به راحتی تجزیه و تحلیل نمایند.

همچنین فرصت کسب و کار بی شماری برایشان فراهم می شود تا سایر دانشجویان سفارش تحلیل آماری مقالات و پایان نامه خود را به آنان بسپارند.
داده های موردنظر از طریق توزیع پرسشنامه در نمونه آماری تهیه شده است، از این رو از کیفیت و کمیت قابل قبولی برخوردار می باشند.

دسته بندی: داده های آماری
تهیه و تنظیم: صالح عبادی لمر
تعداد پاسخ دهندگان: 200 نفر
تعداد گویه ها: 32 سؤال