تحقیق هنجارها و ناهنجاری هاي موجود در جامعه و نقش آن بر زندگي جوانان

دانلود تحقیق با موضوع هنجارها و ناهنجاری هاي موجود در جامعه و نقش آن بر زندگي جوانان، در قالب word و در 51 صفحه، قابل ویرایش، شامل: مقدمه فصل اول: هنجارهاي اجتماعي و انواع آن فصل دوم: ارزش‌هاي اجتماعي و نقش نهادهاي مختلف پرورش ارزش‌ها فصل سوم: كنترل تحقیق هنجارها و ناهنجاری هاي موجود در جامعه و نقش آن بر زندگي جوانان|34041919|arshad100|تحقیق هنجارها و ناهنجار هاي جامعه, هنجارهاي اجتماعي و انواع آن, ناهنجاری هاي موجود در جامعه و نقش آن بر زندگي جوانان, تحقیق ناهنجاری هاي موجود در جامعه و نقش آن بر زندگي جوانان,پيشگيري از بزهكاري نوجوانان, بزهكاري نوجوانان,نقش جامعه در زندگی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان تحقیق هنجارها و ناهنجاری هاي موجود در جامعه و نقش آن بر زندگي جوانان هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود تحقیق با موضوع هنجارها و ناهنجاری هاي موجود در جامعه و نقش آن بر زندگي جوانان،
در قالب word و در 51 صفحه، قابل ویرایش، شامل:
مقدمه
فصل اول: هنجارهاي اجتماعي و انواع آن
فصل دوم: ارزش‌هاي اجتماعي و نقش نهادهاي مختلف پرورش ارزش‌ها

فصل سوم: كنترل اجتماعي
فصل چهارم: كجروي
فصل پنجم: بزهكاري جوانان و نوجوانان
تعريف بزه و بزهكاري
علل و عوامل بزهكاري
زمينه‌ها و علل پيدايش بزه و بزهكاري
چگونگي پيشگيري از بزهكاري نوجوانان (پيشنهادات عملي)

فصل ششم: فرار از مدرسه و ترك تحصيل

فصل هفتم: فرار از خانه
فصل هشتم: اعتياد

فصل نهم: تهاجم فرهنگي، علل و عوامل
الف) بررسي يك موضوع
ب) تهاجم فرهنگي جديد
فصل دهم: نياز به شادي در جامعه‌ها

فصل يازدهم: موسيقي و گرايش جوانان امروز به موسيقي‌هاي پاپ كلاسيك غربي

فصل دوازدهم: حجاب دختران (مصاحبه)


بخشی از متن تحقیق:مقدمه:
نوجوانان دلي پاك و روحي پرشور دارند. آنان در حساس‌ترين و بحراني‌ترين دوران زندگي خود به سر مي‌برند و نيازمند هدايت حكايت و همدلي‌اند، نوجوانان نهال نو رسيده‎اي هستند كه براي رشد و بالندگي به باغباني دلسوز روشن‎بين نياز دارند تا آن‌ها را از آفت‌ها و حادثه در امان دارد.

بها دادن به نوجوانان در تربيت و ارشاد آنان كوشيدن، بي‌گمان يكي از نشانه‌هاي آشكار رشد فرهنگي يك جامعه است بر خلاف گمان برخي مردم تربيت و هدايت نوجوانان داراي پيچيدگي‌ها و نكته‌هاي ظريف بسياري است. شايد گفته‌ حكيمانه‌ كانت، متفكر و فيلسوف نامي آلماني حق مطلب را در اين زمينه ادا كرده باشد آنجا كه مي‌گويند: دو كار هست كه در دشواري هيچ كار ديگري به پاي آن نمی‌رسد: مملكت‌داري و تربيت.
هيچ يك از نهادهاي اجتماعي نقشي را كه خانواده در ساختار فكري، روحي و اخلاقي انسان دارد، نمي‌توانند ايفا كنند. نابسماني‌هاي اجتماعي در بسياري موارد ناشي از نابساماني در خانواده‌هاست و سعادت يك اجتماعي بستگي كامل به ...