پاورپوینت ارزش آفرینی، رضایت مندی و مدیریت ارتباط با مشتری

دانلود پاورپوینت با موضوع ارزش آفرینی، رضایت مندی و مدیریت ارتباط با مشتری، در قالب pptx و در 29 اسلاید، قابل ویرایش، قابل ویرایش، شامل: مقدمه مدیریت ارتباط با پاورپوینت ارزش آفرینی، رضایت مندی و مدیریت ارتباط با مشتری|34047862|arshad100|ارزش آفرینی,ارزش آفرینی و نوآوری,ارزش آفرینی شرکت,ارزش آفرینی برای مشتریان,مدیریت ارتباط با مشتری,مدیریت ارتباط با مشتری CRM,اهداف CRM,فرایند پیاده سازی مدیریت ارتباط با مشتری,تحقیق ارزش آفرینی,مقاله ارزش آفرینی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت ارزش آفرینی، رضایت مندی و مدیریت ارتباط با مشتری هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود پاورپوینت با موضوع ارزش آفرینی، رضایت مندی و مدیریت ارتباط با مشتری،

در قالب pptx و در 29 اسلاید، قابل ویرایش، قابل ویرایش، شامل:


مقدمه
مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)
اهداف CRM
فرآیند پیاده سازی مدیریت ارتباط با مشتری
CRM و چرخه عمر مشتري
رضايت مشتري
ارزش آفرینی برای مشتری
سه عامل ایجاد رضایت مشتری
استنباط مشتري از كيفيت يك محصول يا خدمت
ارزش دريافت شده
ميزان انتظارات مشتری از کیفیت محصول يا خدمت
دو رهیافت مکمل در زمینه سنجش و تعریف و ارزیابی ارزش مشتری
هنر ارزش آفرینی برای مشتریان
چهار لحظه تعیین کننده در کسب و کار که تجربه ای به یادماندنی برای مشتری خلق می کند
راهکارهای خلق ارزش برای مشتری
فرآورده های برتر
برتری در فرآورش
تمرکز بر مشتری نوازی
منابعقسمتی از متن پاورپوینت:

اهمیت نقش مشتری در مدیریت یک شرکت در بیست سال گذشته افزایش یافته است. قابلیت های سازمانی شرکت، هم داخلی و هم خارجی از اهمیت فوق العاده ای جهت افزایش ایجاد ارزش مشتری برخوردار است. بنابراین مدیران باید در حال توسعه قابلیت هایی باشند که مشتری را به عنوان یک جزء کلیدی به منظور ایجاد حداکثر ارزش برای سازمان می دانند و این امر با تمرکز بر سه قابلیت استوار است که شامل: بازارگرایی( جهت گیری بازار)، مدیریت دانش و مدیریت ارتباط با مشتری می باشد(Martelo et al, 2013).


ارزش افرینی برای مشتری، تعهد تلویحی سازمان به مشتریان با هدف فراهم آوردن مجموعه ای ویژه از ارزش ها برای آن ها است. این خلق ارزش با ابزارهایی چون قیمت مناسب، کیفیت عالی، ایجاد حق انتخاب، راحتی و سرعت در خرید کالاها و خدمات و غیره تجلی می یابد ...توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع ارزش آفرینی، رضایت مندی و مدیریت ارتباط با مشتری می باشد که در حجم 29 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است.


پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.