پاورپوینت قوه مجریه و دستگاه اداری مرکزی جمهوری اسلامی ایران

دانلود پاورپوینت با موضوع قوه مجریه و دستگاه اداری مرکزی جمهوری اسلامی ایران، در قالب ppt و در 18 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: بخش اول: قوه مجریه در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران نقش قوه مجریه در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران وظایف و اختیارات رئیس پاورپوینت قوه مجریه و دستگاه اداری مرکزی جمهوری اسلامی ایران|34048234|arshad100|قوه مجریه,دستگاه اداری مرکزی جمهوری اسلامی ایران,قوه مجریه در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران,قوه مجریه ایران,قوه مجریه کیست,قوه مجریه به انگلیسی,قوه مجریه فرانسه,قوه مجریه آمریکا,قوه مجریه اسپانیا,تحقیق قوه مجریه,پاورپوینت قوه مجریه,مقاله
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت قوه مجریه و دستگاه اداری مرکزی جمهوری اسلامی ایران هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود پاورپوینت با موضوع قوه مجریه و دستگاه اداری مرکزی جمهوری اسلامی ایران،

در قالب ppt و در 18 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:


بخش اول: قوه مجریه در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
نقش قوه مجریه در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
وظایف و اختیارات رئیس جمهور
ارکان قوه مجریه و مسئولیتهای آن
ارکان قوه مجریه و مسئولیتهای آن

بخش دوم: اداره امور عمومی ایران از زمان پیروزی انقلاب اسلامی ایران تا کنون
تغییرات اساسی در اداره امور عمومی کشور بعد از استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران
تغییر در ساختار حکومت
تغییر در تشکیلات دولت
تغییرات نیروی انسانی
مشکلات و نارسایی های نظام اداری جمهوری اسلامی ایران
سیاست های دولت برای رفع نارسایی های نظام اداری و مدیریت کشورقسمتی از متن پاورپوینت:
ارکان قوه مجریه را رئیس جمهور و وزیران تشکیل می دهند. ریاست هیات وزیران با رئیس جمهور است و وی در برابر مجلس مسئول اقدامات هیات وزیران می باشد. رئیس جمهور برای اجرای وظایف قانونی خود می تواند معاونانی داشته باشد.هر یک از وزیران دو نوع وظیفه بر عهده دارند:


1- وظیفه اداری از نظر اداره وزارتخانه خود.
2- وظیفه سیاسی از نظر عضویت در هیات حاکمه کشور ...توضیحات:
این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع قوه مجریه و دستگاه اداری مرکزی جمهوری اسلامی ایران می باشد که در حجم 18 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.


پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.