مقاله ترجمه شده طراحی شبکه زنجیره تأمین خون در حالت بحران به صورت کارا و اثرگذار

دانلود مقاله ترجمه شده با موضوع طراحی شبکه زنجیره تأمین خون در حالت بحران به صورت کارا و اثرگذار (به همراه مقاله اصلی)، در قالب word و در 17 صفحه، قابل ویرایش، شامل: چکیده مقدمه مروری بر ادبیات توسعه مدل شرح مسئله تابع هدف محدودیت ها یک راه حل ترکیبیمقاله ترجمه شده طراحی شبکه زنجیره تأمین خون در حالت بحران به صورت کارا و اثرگذار|34048841|arshad100|مقاله ترجمه شده رشته مهندسی صنایع,مقاله ترجمه شده آماده رشته مهندسی صنایع,مقاله ترجمه شده مهندسی صنایع,مقاله ترجمه شده آماده مهندسی صنایع,ترجمه مقاله مهندسی صنایع,ترجمه مقاله صنایع,مقاله ترجمه شده طراحی شبکه زنجیره تأمین خون در حالت بحران
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان مقاله ترجمه شده طراحی شبکه زنجیره تأمین خون در حالت بحران به صورت کارا و اثرگذار هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود مقاله ترجمه شده با موضوع طراحی شبکه زنجیره تأمین خون در حالت بحران به صورت کارا و اثرگذار (به همراه مقاله اصلی)، در قالب word و در 17 صفحه، قابل ویرایش، شامل:
چکیده
مقدمه
مروری بر ادبیات
توسعه مدل
شرح مسئله
تابع هدف
محدودیت ها
یک راه حل ترکیبی
تعیین حد پایین
تعیین حد بالا
به روز رسانی حد بالا و پایین
نتایج محاسباتی
نتایج اولیه
توازن بین هزینه و زمان ارسال
آنالیز حساسیت بر روی نرخ ارجاع (referral rate)
آنالیز حساسیت بر روی ظرفیت ذخیره سازی در تسهیلات
مزایای مکانیابی تسهیلات سیار
مزایای در نظر گرفتن برنامه ریزی تصادفی
نتیجه
مطالعات آتی


چکیده این مقاله:
تامین خون در شرایط اضطراری که بر اساس حوادث طبیعی و یا انسانی رخ می دهد، بسیار اهمیت دارد. در این مقاله به بررسی یک مدل طراحی شبکه دوهدفه تصادفی پرداخته شده است که هدف اول آن کمینه کردن هزینه و هدف دوم کمینه کردن زمان ارسال می باشد. زنجیره تامین خون در نظر گرفته شده شامل اهداکنندگان خون، تسهیلات سیار، تسهیلات ثابت، مرکز خون منطقه ای و در آخر نقاط تقاضا می باشد. یک راه حل ترکیبی که شامل محدودیت اپسیلون و لاگرانژین می باشد، در نظر گرفته شده است. آزمایش عددی و بررسی های انجام شده بر روی مدل موارد زیر را در نظر دارد:

1. بررسی و حل مدل در ابعاد مختلف
2. ایجاد توازن بین کمینه کردن هزینه و ارسال به موقع خون
3. شناسایی مناطق جهت بهبود و بهره وری از زنجیره تامین
4. ارزیابی عملکرد روش برنامه ریزی تصادفی پیشنهاد شده


توضیحات:
عنوان انگلیسی مقاله: Supply chain design for efficient and effective blood supply in disasters

عنوان فارسی مقاله: طراحی شبکه زنجیره تأمین خون در حالت بحران به صورت کارا و اثر گذار

تعداد صفحات: 17 صفحه با فرمت docx

لازم به توضیح است که مقاله به صورت خلاصه، اما بسیار دقیق و جامع ترجمه شده و شامل کلیه چارچوب و ساختار اصلی مقاله می باشد.