پاورپوینت حقوق و قوانين سايبری

دانلود پاورپوینت با موضوع حقوق و قوانين سايبری، در قالب pptx و در 18 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: مفهوم حقوقی جرم مفهوم اجتماعی جرم تعریف جرم در قانون مجازات اسلامی محیط به عنوان عامل و موقعیت ارتکاب جرم آیا برای جرایم در فضای سایبری قانون داریم؟ برخی پاورپوینت حقوق و قوانين سايبری|34050597|arshad100|پاورپوینت حقوق و قوانين سايبری ,حقوق و قوانين سايبری,تحقیق حقوق و قوانين سايبری,مفهوم حقوقی جرم,مفهوم اجتماعی جرم,تعریف جرم در قانون مجازات اسلامی,محیط به عنوان عامل و موقعیت ارتکاب جرم,آیا برای جرایم در فضای سایبری قانون داریم,برخی از جرایم
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت حقوق و قوانين سايبری هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود پاورپوینت با موضوع حقوق و قوانين سايبری،
در قالب pptx و در 18 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:
مفهوم حقوقی جرم
مفهوم اجتماعی جرم
تعریف جرم در قانون مجازات اسلامی
محیط به عنوان عامل و موقعیت ارتکاب جرم
آیا برای جرایم در فضای سایبری قانون داریم؟
برخی از جرایم رایانه ای
جعل رایانه ای
سرقت و كلاهبرداری مرتبط با رایانه
بحث فیلترینگ
ضمانت اجرای فیلترینگ


قسمتی از متن پاورپوینت:
سرقت و كلاهبرداری مرتبط با رایانه :
ماده12ـ هركس به طور غیرمجاز داده های متعلق به دیگری را برباید، چنانچه عین داده ها در اختیار صاحب آن باشد، به جرای نقدی از یك میلیون (1.000.000) ریال تا بیست میلیون (20.000.000) ریال و در غیر این صورت به حبس از نود و یك روز تایك سال یاجزای نقدی ازپنج میلیون(5.000.000) ریال تابیست میلیون (20.000.000) ریال یا هر دو مجازات محكوم خواهد شد.
(برای تحقق سرقت باید عمل مرتکب منجر به تصاحب متقلبانه نسخه اصلی یا رونوشتی از داده ها باشد.همچنین جرم سرقت داده از جرایم عمدی است و بنابراین وجود عمد در ربایش و علم به تعلق داده ها به دیگری ضروری است) ...


توضیحات:
این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع حقوق و قوانين سايبری می باشد که در حجم 18 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان رشته حقوق به عنوان ارائه کلاسی (سمینار و کنفرانس کلاسی) مورد استفاده قرار گیرد.
پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.