پاورپوینت نظام مشاركت و حلقه هاي كنترل كيفيت (QCC)

دانلود پاورپوینت با موضوع نظام مشاركت و حلقه هاي كنترل كيفيت QCC، در قالب ppt و در 49 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: مقدمه سير تكوين مديريت مشاركتي تعريف مشاركت فلسپاورپوینت نظام مشاركت و حلقه هاي كنترل كيفيت (QCC)|34050892|arshad100|نظام مشاركت کنترل كيفيت,حلقه هاي كنترل كيفيت,سير تكوين مديريت مشاركتي,تعريف مشاركت,فلسفه مديريت مشاركتي در بخش دولتي ايران,مباني فلسفي مشاركت,روانشناسي انساني,ابعاد مشاركت در تصميم گيري ,حدود مشاركت,مبناي مشاركت,سطوح مشاركت
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت نظام مشاركت و حلقه هاي كنترل كيفيت (QCC) هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود پاورپوینت با موضوع نظام مشاركت و حلقه هاي كنترل كيفيت QCC،

در قالب ppt و در 49 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:


مقدمه
سير تكوين مديريت مشاركتي
تعريف مشاركت
فلسفه مديريت مشاركتي در بخش دولتي ايران
مباني فلسفي مشاركت
ابزار مديريتي
نظريه دموكراسي
روان شناسي انساني
ديدگاه ايدئولوژيكي
ابعاد مشاركت در تصميم گيري
حدود مشاركت
مبناي مشاركت
سطوح مشاركت
درجه مشاركت
درجات تصميم گيري مشاركتي
فرمهاي مشاركت
حلقه هاي بهبود كيفيت
برنامه پيشنهادها
پيش نيازهاي تصميم گيري مشاركتي
فرم پيشنهادها
پاداش در نظام پيشنهادها
چگونگي پروراندن ايده ها
ابتكار و خلاقيت در محيط كارقسمتی از متن پاورپوینت:
درجه مشاركت عبارت است از ميزان نفوذ و كنترلي كه كاركنان در تصميم گيري سازمان اعمال مي كنند . به طور كلي درجات مشاركت را مي توان در سه طبقه عمده: عدم مشاركت، مشاركت جزيي و مشاركت كامل تقسيم بندي كرد. عدم مشاركت به سبك رهبري آمرانه يا تشويقي مديريت اشاره دارد جايي كه كاركنان هيچ گونه نفوذ يا كنترلي روي تصميمات ندارند. مشاركت جزيي به درجه اي اطلاق مي شود كه كاركنان حق تصميم گيري پيدا مي كنند و سرانجام مشاركت كامل به موقعيتي اشاره مي كند كه حق تصميم گيري به گروههاي كاري واگذار مي شود ...توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع نظام مشاركت و حلقه هاي كنترل كيفيت (QCC) می باشد که در حجم 49 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.


پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.