پاورپوینت فصل اول کتاب تئوری های حسابداری (جلد اول) تألیف هندریکسن و ون بردا ترجمه پارسائیان

دانلود پاورپوینت فصل اول کتاب تئوری های حسابداری (جلد اول) تألیف هندریکسن و ون بردا ترجمه پارسائیان با موضوع مقدمه اي بر حسابداري: روش شناسی ، در قالب pptx و در 17 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: رویکردهای ارائه شده درباره تئوري حسابداري طبقه بندي تئوري هپاورپوینت فصل اول کتاب تئوری های حسابداری (جلد اول) تألیف هندریکسن و ون بردا ترجمه پارسائیان|34051099|arshad100|کتاب تئوری حسابداری دکتر شباهنگ,دانلود کتاب تئوری حسابداری دکتر شباهنگ,نکات کتاب تئوری حسابداری دکتر شباهنگ,خلاصه کتاب تئوری حسابداری دکتر شباهنگ,پاورپوینت کتاب تئوری حسابداری دکتر شباهنگ,کتاب تئوری حسابداری شباهنگ
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت فصل اول کتاب تئوری های حسابداری (جلد اول) تألیف هندریکسن و ون بردا ترجمه پارسائیان هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود پاورپوینت فصل اول کتاب تئوری های حسابداری (جلد اول) تألیف هندریکسن و ون بردا ترجمه پارسائیان با موضوع مقدمه اي بر حسابداري: روش شناسی،
در قالب pptx و در 17 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:
رویکردهای ارائه شده درباره تئوري حسابداري
طبقه بندي تئوري هاي حسابداري
دیدگاه مالياتي
اثرات مثبت حسابداري مالياتي برگزارشگري مالي
اثرات معكوس (منفي) قوانين ماليات بر درآمد بر اصول حسابداري
ديدگاه قانوني
ديدگاه مبتني بر اصول اخلاقي
ديدگاه اقتصادي
اقتصاد كلان
اقتصاد خرد
اقتصاد اجتماعی
اقتصاد اجتماعی
ديدگاه رفتاري
ديدگاه ساختاري
تئوري به عنوان زبان
تئوري از ديدگاه شيوه ي استدلال
استدلال قياسي
استدلال استقرايي
نقاط ضعف اين استدلال
تئوري به عنوان يك دستور
تعريف تئوري حسابداري


قسمتی از متن پاورپوینت:
اثرات معكوس (منفي) قوانين ماليات بردرآمد بر اصول حسابداري:
1) هر روش استهلاكي كه براي تأمين هدف هاي مالياتي قابل قبول باشد بدون توجه به آن كه مبتني بر يك تئوري حسابداري باشد از نظر حسابداري هم قبول است.
2) اگر شركتي در اظهارنامه مالياتي خود موجودي كالا را به روش اولين صادره از آخرين وارده محاسبه كرده در گزارشات مالي هم بايد از همين روش استفاده شود.
3) در مواردي كه شركت در تكميل اظهارنامه مالياتي بخواهد در سال هاي اوليه استفاده از دارايي بيشترين مبلغ استهلاك را كم كنند در گزارش مالي به روش ديگري عمل خواهد كرد. 4‌) از آن جا كه قوانين مالياتي اجازه نمي دهد براي گزارش كردن هزينه نگهداري و تعميرات (پرداخت نشده) هيچ قاعده اي وجود ندارد، مگر اين كه به صورت غيررسمي و برحسب اتفاق استهلاك به روش تصاعدي منظور شود ...


توضیحات:
کتاب تئوری های حسابداری (جلد اول) تألیف آلدون اس. هندریسکن و مایکل اف. ون بردا ترجمه دکتر علی پارسائیان، از جمله منابع مهم درسی رشته حسابداری در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد.

این فایل شامل پاورپوینت فصل اول این کتاب با موضوع مقدمه اي بر حسابداري: روش شناسی می باشد که در حجم 17 اسلاید همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.
پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.