پاورپوینت مراحل اجرای شیوه محوری

دانلود پاورپوینت با موضوع مراحل اجرای شیوه ی محوری، در قالب ppt و در 36 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: 1-قبل از شروع تدریس مستقیم درمحور(1)، ابتدا فعالیت شماره ی یک را که از قبل برای دیگر محورهای اصلی تدریس تهیه کرده بود دراختیار هر یک اپاورپوینت مراحل اجرای شیوه محوری|34054579|arshad100|پاورپوینت مراحل اجرای شیوه ی محوری سوم دبستان , دانلود پاورپوینت سوم ابتدایی با موضوع مراحل اجرای شیوه ی محوری , پاورپوینت کلاس سوم در مورد مراحل اجرای شیوه ی محوری , پاورپوینت کلاس سوم ابتدایی , پاورپوینت پایه سوم دبستان مراحل اجرای شیوه ی محوری
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت مراحل اجرای شیوه محوری هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود پاورپوینت با موضوع مراحل اجرای شیوه ی محوری،
در قالب ppt و در 36 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
1-قبل از شروع تدریس مستقیم درمحور(1)، ابتدا فعالیت شماره ی یک را که از قبل برای دیگر محورهای اصلی تدریس تهیه کرده بود دراختیار هر یک از محورهای اصلی (2و3) این جلسه که دانش آموزان پایه ی دوم و سوم هستند قرارمی دهد. و همچنین تکلیف خودآموزی و تمرینی را هم که برای محور فرعی تهیه کرده است در اختیار دانش آموزان پایه های چهارم تا ششم قرار می دهد.
مثلاً فعالیت شماره (1) پایه ی دوم را به آن ها می دهد. و می گوید:
** بچه ها شما باید ابتدا دروقت اول این جلسه چندکار را انجام دهید.
** من برگه ای را که دستورکارتان را مشخص می کند، دراختیار شما قرار می دهم. برای انجام دادن این کار( 15) دقیقه وقت دارید. (دستور کارشامل موارد زیر است:)
شکل پنج جانور مختلف را نقاشی کنید. این نقاشی هر جانور را درمحل زندگی اش نشان دهد.
فکر می کنید چرا جانورانی را که نقاشی کردید در چنین محل هایی زندگی می کنند؟ نظر خود را در یک جمله بنویسید.
می توانید با هم درباره ی محل زندگی جانوران گفت و گو کنید.
نام پنج جانور را که درمحل زندگی شما زندگی می کنند را بنویسید ...


توضیحات:
این فایل قابل ارائه و مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی جهت آموزش و یادگیری بوده و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی رعایت شده است.