پاورپوینت جامع و کامل مديريت سازمان هاي ورزشي

مشخصات فایل: عنوان: قالب بندی: پاورپوینتتعداد اسلاید: 232 فهرست مطالب: فصل اول: مروري كوتاه بر اصول و مباني سازمان و مديريت فصل دوم: آشنايي با سازمانهاي ورزشي داخلي و بين المللي فصل سوم: مديريت و برنامه ريزي در تربيت بدني فصل چهارم : بودجه و امور مالپاورپوینت جامع و کامل مديريت سازمان هاي ورزشي|35008426|arshad100|تحقیق مديريت سازمان هاي ورزشي,مقاله مديريت سازمان هاي ورزشي,جزوه مديريت سازمان هاي ورزشي,پاورپوینت مديريت سازمان هاي ورزشي,مديريت سازمان هاي ورزشيpdf,مديريت سازمان هاي ورزشي چیست,اظلاعاتی درمورد مديريت سازمان هاي ورزشي,مروري كوتاه بر اصول و مباني ساز,,,
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت جامع و کامل مديريت سازمان هاي ورزشي هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

مشخصات فایل:عنوان: قالب بندی: پاورپوینتتعداد اسلاید: 232

فهرست مطالب:فصل اول: مروري كوتاه بر اصول و مباني سازمان و مديريت
فصل دوم: آشنايي با سازمانهاي ورزشي داخلي و بين المللي
فصل سوم: مديريت و برنامه ريزي در تربيت بدني
فصل چهارم : بودجه و امور مالي
فصل پنجم :مديريت جلسات و شوراهاي تربيت بدني
فصل ششم: مديريت برگزاري مسابقات ورزشي
فصل هفتم: نمودار سازماني و سطوح مديريت در تربيت بدني
فصل هشتم: حل مساله و تصميم گيري
فصل نهم: نحوه اعزام تيمهاي ورزشي و طبقه بندي سطح مسابقات


قسمتی از پاورپوینت:
مديريت يعني هماهنگي همه امكانات و منابع از طريق برنامه ريزي ، سازماندهي ، هدايت و نظارت ، به طوري كه هدف هاي مشخص تحقق پذيريد.

فرق بين مديريت و رهبري
مديريت عبارت است از عمل تاثير گذاري بر افراد به طوري كه از روي ميل و علاقه براي هدف هاي گروهي تلاش كنند.
رهيري موضوعي وسيعتراز از مديريت است و مديريت نوع خاصي از رهبري محسوب مي شود كه در آن تحقق اهداف سازماني مورد نظر است . رهبري نيز براي تحقق هدفهايش ملزم است كه با افراد و به وسيله افراد كار كند ، اما اين هدفها لزوما اهداف سازماني نيستند.
و . . .