پاورپوینت تجزيه و تحليل و طبقه بندی شغل يا کارشکافی

پاورپوینت تجزيه و تحليل و طبقه بندی شغل يا کارشکافی مشخصات فایل: پاورپوینت تجزيه و تحليل و طبقه بندی شغل يا کارشکافی قالب بندی: پاورپوینت تعداد اسلاید: 35 فهرستپاورپوینت تجزيه و تحليل و طبقه بندی شغل يا کارشکافی|35009986|arshad100|پاورپوینت تجزیه و تحلیل و طبقه بندی شغل یا کارشکافی ,هدف از تجزیه و تحلیل شغل,تنظیم شرح شغل و شرایط احراز شغل,تجزیه و تحلیل شغل,مزایای تجزیه و?
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت تجزيه و تحليل و طبقه بندی شغل يا کارشکافی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

پاورپوینت تجزيه و تحليل و طبقه بندی شغل يا کارشکافی

مشخصات فایل:
پاورپوینت تجزيه و تحليل و طبقه بندی شغل يا کارشکافی
قالب بندی: پاورپوینت
تعداد اسلاید: 35


فهرست مطالب:
تجزيه و تحليل شغل ياکارشکافی
هدف از تجزیه و تحلیل شغل
تنظيم شرح شغل و شرايط احراز شغل
فرم شرایط احراز شغل چیست؟
تجزيه و تحليل شغل
مزايای تجزيه وتحليل شغل دريک نگاه
نگرش سیستمی به طراحی شغل
اصطلاحات طبقه بندی مشاغل


بخشی از پاورپوینت:
تجزيه و تحليل شغل ياکارشکافی :
تجزيه وتحليل شغل ،فرآيندی است که از طريق آن ماهيت و ويژگي های هر يک از مشاغل در سازمان بررسی می گردد و اطلاعات کافی درباره آنها جمع آوری وگزارش می شود .
با تجزيه و تحليل شغل معلوم می شود هر شغل چه وظايفی را شامل می شود و برای احراز و انجام شايسته آن چه مهارتها ، دانش ها و توانايي هايی لازم است .

بنا به تعريف ديگری تجزيه و تحليل شغل ، شرح خلاصه وظايف و مسئوليت های شغل ، رابطه آن با مشاغل ديگر ، دانش و مهارت های لازم برای انجام دادن آن ، و شرايط کار است .
و . . .