پاورپوینت پرونده شکایت شرکت A&M Records علیه شرکت Napster

پاورپوینت پرونده شکایت شرکت A&M Records علیه شرکت Napster دانلود پاورپوینت با موضوع پرونده شکایت شرکت A&M Records علیه شرکت Napster ، در قالب ppt و در 10 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: شرکت Napster (خوانده شده به دادگاه) Napster شرکتپاورپوینت پرونده شکایت شرکت A&M Records علیه شرکت Napster|35013317|arshad100|پرونده شکایت شرکتA&M Records علیه شرکت Napster ,شرکت Napster (خوانده شده به دادگاه),نگاهی به پرونده شرکت Sony علیه شرکت یونیورسال,نگاهی به پرونده شرکت Campbellعلیه گروه موسیقی rose,رای دادگاه در زمینه مسئولیت شخصی و مشترک
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت پرونده شکایت شرکت A&M Records علیه شرکت Napster هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

پاورپوینت پرونده شکایت شرکت A&M Records علیه شرکت Napster

دانلود پاورپوینت با موضوع پرونده شکایت شرکت A&M Records علیه شرکت Napster،

در قالب ppt و در 10 اسلاید، قابل ویرایش.بخشی از متن پاورپوینت:

شرکت Napster (خوانده شده به دادگاه)

Napster شرکت تازه تأسیسی بوده که به مباشرت و معاونت در نقض کپی رایت متهم گشته است به این شرح که با استفاده نرم افزار file – sharing در سایت اینترنتNapster ، کاربران را قادر می ساخته تا فایل‌های mp3 را بدون پرداخت هیچ هزینه ای کپی کنند.
file sharing : استفاده از فایل‌های کامپیوتری در شبکه‌ها به طوری که فایل‌ها را در کامپیوتر مرکزی یا سرویس دهنده، قرار داده و در چند کامپیوتر دیگر نیز به اشتراک گذاشته می‌شود.


شرکتA&M Records (شاکی)

شرکت های ضبط و پخش موسیقی بوده‌ که دارای کپی رایت در زمینه‌های مختلف موسیقی و آثار صوتی بودنده‌اند. آن‌ها ابتدا در دادگاه بخش ایالات متحده، اقامه‌ي دعوا نموده و به طرح ادعای مسئولیت شرکت Napster پرداختند، مبنی بر این که کاربران، فایل‌های mp3 موسیقی را که دارای کپی رایت هستند، بدون مجوز دانلود و آپلود می‌كرده‌اند.


رای ابتدایی دادگاه

دادگاه بخش ایالات متحده در تصمیم و رأی ابتدایی خود علیه Napster رأی صادر نموده و در آخر ذکر کرده است که رأی صادره قابل استیناف و تجدید نظر است.
دردادگاه استیناف
1. شاکی ابتدا باید نقض مستقیم کپی رایت را به اثبات برساند
2. مسئولیت شخصی و مشترک نقض کنندگان کپی رایت را ثابت کند
نقض کنندگان این حقوق انحصاری با بنا نهادن دفاع خود بر مبنای استفاده‌ی منصفانه و اثبات آن، از اتهام ناشی از نقض کپی رایت تبرئه می‌شوند.
و . . .