پاورپوینت قرارداد پیمانکاری

پاورپوینت قرارداد پیمانکاری دانلود پاورپوینت با موضوع قرارداد پیمانکاری ، در قالب ppt و در 155 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: عوامل قرارداد پیمانکاری : کارفرما پیمانکار مجري طرح مدیران طرح(مدیران پروژه) مدیریت پروژه(طرح) مشاورت طرح رئیس پاورپوینت قرارداد پیمانکاری|35014190|arshad100|انواع قرارداد پیمانکاری,نمونه قرارداد پیمانکاری خدماتی,قرارداد پیمانکاری چیست,قرارداد پیمانکاری فردی,دانلود رایگان قرارداد پیمانکاری ساختمان,تعریف قرارداد پیمانکاری,نمونه قرارداد پیمانکاری با شخص حقیقی,قرارداد پیمانکاری ساختمان درصدی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت قرارداد پیمانکاری هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

پاورپوینت قرارداد پیمانکاری

دانلود پاورپوینت با موضوع قرارداد پیمانکاری،

در قالب ppt و در 155 اسلاید، قابل ویرایش.بخشی از متن پاورپوینت:

عوامل قرارداد پیمانکاری :

کارفرما پیمانکار
مجري طرح مدیران طرح(مدیران پروژه)
مدیریت پروژه(طرح)
مشاورت طرح رئیس کارگاه
مهندس ناظر مقیم سرپرست کارگاه
بازرس فنی کارگران
شرکت ثالث


کارفرما :شخص حقوقی است که طرف پیمان با پیمانکار است وکارهای موضوع پیمان برای وی انجام می شود.
مجري طرح: شخصیتی حقیقی یا حقوقی است که ازطرف کارفرما وظیفه دارد با بکارگیری سایر عوامل مدیریت و اجرا و هماهنگی آنان ، طرح را براساس گزارش امکان سنجی تصویبی با انتخاب مناسب ترین روش ودر چارچوب اعتبارات و مدت مصوب، اجراء نماید.
مجری طرح جهت مدیریت، کنترل و هماهنگی پروژه ها و مراحل اجرایی طرح پس از کسب مجوز از مراجع ذیصلاح می تواند از یک شرکت به عنوان پیمانکار مدیریت استفاده و کلیه وظایف و مسئولیت های کارفرمایی را بجز موارد ی به وی تفویض نماید.
پیما نکار: شخصیتی است حقیقی یا حقوقی که با عقد قرارداد نسبت به کارفرما متعهد می شود که عملیات اجرایی پیمان را انجام دهد.

پیمانکار مدیریت: شخصیتی حقوقی است که به نمایندگی از طرف کارفرما ویا مجری طرح مسئولیت مدیریت، کنترل و هماهنگی پروژه ها و مراحل اجرائی را به عهده دارد.
پیمانکار مدیریت وظایف خود را درچارچوب روشها، ضوابط و دستورالعمل هایی که به تا یید کارفرما یا مجری طرح رسیده است، انجام داده و با اعمال مدیریت مستقیم و روزانه بر سایر عوامل اجرایی در مقابل کارفرما یا مجری، مسئولیت صحت انجام کیفی و کمی کار را طبق مشخصات برآوردها و برنامه های اولیه و تغییرات احتمالی آن با ارائه گزارشات مستمر به عهده دارد.
مشا ور:شخصی حقوقی است که به عنوان عامل فنی کارفرما ، برای انجام خدمات فنی تعیین شده و درموافقت نامه معرفی شده است.
بازرس فنی :شخصی است حقیقی یا حقوقی،که ازسوی کارفرما ویا دستگاه نظارت به منظورنظارت برفعالیت های کنترل کیفی کارهای انجام شده،به کارگمارده میشود تا مستقلا یا زیر نظر مشاور انجام وظیفه کند.
مهندس طراح : مسولیت انجام تمام یا بخش هایی ازخدمات طراحی مهندسی کارموضوع پیمان را به عهده دارد.
و . . .