پاورپوینت قوانين و دستورالعمل های سقط جنين

دانلود پاورپوینت با موضوع قوانين و دستورالعمل های سقط جنين ،در قالب ppt و در 39 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: قانون سقط درمانی(مصوب 1384): سقط درمانی با تشخيص سه پزشك متخصص و تاييد پزشكی قانونی مبنی بر بيماری جنين كه به علت عقب افتادگی پاورپوینت قوانين و دستورالعمل های سقط جنين|35020200|arshad100|درخواست سقط جنین,مجازات سقط جنین,اجازه سقط جنین,مسئولیت کیفری سقط جنین,مراحل قانونی سقط جنین,سقط جنین از نظر پزشکی قانونی,سقط جنین در چه مواردی مجاز است,سقط جنین قانونی چگونه است
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت قوانين و دستورالعمل های سقط جنين هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود پاورپوینت با موضوع قوانين و دستورالعمل های سقط جنين،در قالب ppt و در 39 اسلاید، قابل ویرایش.

بخشی از متن پاورپوینت:قانون سقط درمانی(مصوب 1384): سقط درمانی با تشخيص سه پزشك متخصص و تاييد پزشكی قانونی مبنی بر بيماری جنين كه به علت عقب افتادگی يا ناقص الخلقه بودن موجب حرج مادر است ويا بيماری مادر كه با تهديد جانی مادر توام باشد قبل از ولوج روح (چهارماه) با رضايت زن مجاز می باشد و مجازات و مسئوليتی متوجه پزشك مباشر نخواهد بود.
متخلفين از اجرای مفاد اين قانون به مجازاتهای مقرر در قانون مجازات اسلامی محكوم خواهند شد.

دستورالعمل اجرایی قانون سقط جنین درمانی مصوب 10/03/1384 مجلس شورای اسلامی:الف- تعریف عناوین مطرح در قانون 1- سقط جنین درمانی یا اسقاط درمانی جنین با توجه به قانون مذکور عبارت است از ختم حاملگی تا چهار ماه از زمان لقاح « قبل از 120 روز ‌‍‌‍‌‍(~ 17w) از زمان لقاح یا 135 روز (~w 19) از زمان LMP » با رعایت شرایط مندرج در قانون و این دستورالعمل.
2- پزشکی قانونی بعنوان شخصیت حقوقی شامل ستاد ، ادارات کل و مراکزی از سازمان پزشکی قانونی کشور می باشند که کارشناسی و بررسی در مورد سقط جنین درمانی در آنها صورت می پذیرد.
3- عقب افتادگی جنین یعنی اختلال کامل یا نسبی در ساختار یا عملکرد دستگاه عصبی جنین به هر علتی که نهایتاً منجر به تولد نوزاد زنده نشود و در صورت تولد با فاصله کوتاهی بمیرد یا دچار اختلال ذهنی یا جسمی باشد به نحوی که موجب حرج مادر گردد. ملاک تشخیص عرف پزشکی و تائید متخصصین ذیربط است.
و . . .