گزارش کارآموزی رشته برق در (امور برق شهرستان اسفراین)

مقدمه: در ابتداي صنعت برق نيروگاههاي کوچک ديزلي و سوختي پاسخگوي مصرف کنندگان بود، اما در حال حاضر ديگر به علت استفاده روزافزون از صنعت برق و رشد مصرف رفته رفته گزارش کارآموزی رشته برق در (امور برق شهرستان اسفراین)|39011806|arshad100|دانلود گزارش کارآموزی برق,گزارش کارآموزی در اداره برق,دانلود پروژه کارآموزی مهندسی برق,گزارش کارآموزی برق قدرت,کارآموزی برق صنعتی,گزارش کارآموزی برق شرکت توزیع,اداره برق اسفراین,شرکت توزیع برق
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان گزارش کارآموزی رشته برق در (امور برق شهرستان اسفراین) هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

مقدمه:
در ابتداي صنعت برق نيروگاههاي کوچک ديزلي و سوختي پاسخگوي مصرف کنندگان بود، اما در حال حاضر ديگر به علت استفاده روزافزون از صنعت برق و رشد مصرف رفته رفته نيروگاههاي ديزلي جاي خود را به نيروگاههاي بخار (سيکل ترکيبي) و آبي و انرژي هسته اي و غيره مي دهند تا جائيکه امروزه تلاش براين است به جهت رعايت مسائل زيست محيطي و پاکيزگي حوزه هاي کاري استفاده بيشتر از انرژي هسته اي، از انرژي گرمايي زمين هم براي توليد انرژي الکتريکي استفاده شود.انرژي توليد شده که در بحث برق به صورت ولتاژ مطرح مي شود، بسيار پايين است و براي انتقال اين انرژي با تلفات کمتر لازم است اين ولتاژ افزايش يابد. ولتاژ توليدي نيروگاهها معمولا 6/6kv تا 30kv مي باشد. اين ولتاژ در پستهاي نيروگاهي به ولتاژهاي انتقال (63،132 ،230 و يا 400 کيلو ولت) تبديل مي شود. بعد از انتقال براي مصرف بايستي اين ولتاژها به مقدار 20kv و 400v کاهش يافته که اين عمل توسط ترانسهاي کاهنده انجام مي گيرد. لذا به منظور تامين انرژي مورد نياز مصرف کننده ها شبکه توزيع فشار متوسط و ضعيف در بخشهاي مختلف صنعتي ، کشاورزي ، مسکوني و عمومي (تجاري) داراي شرايط و خصوصيات معيني مي باشد.

فهرست:
آشنايي با امور برق شهرستان اسفراین
اداره بهره برداري
وضعيت سرويس دهی به مشترکين در موقع بروز اتفاقات و خاموشيها
آشنايي با شبکه هاي توزيع
سیستم توزیع زمینی
روش نصب کابل در داخل خاک
گزارش فعاليتهاي انجام گرفته و يادگيري اطلاعات در اين دوره